Warta Zawiercie 2:1 Szczakowianka Jaworzno

Minimalna porażka na boisku lidera... Niestety każda seria kiedyś musi się skończyć i tak się złożyło, że Biało-Czerwoni po trzech z rzędu wygranych, niestety minimalnie 1:2 przegrali na wyjeździe z liderem rozgrywek - Wartą Zawiercie.

Drwale, chociaż od 32. minuty musieli grać w osłabieniu po tym jak czerwoną kartkę obejrzał Kamil Bochenek, to pokazali charakter i walczyli do ostatnich sekund. Oba zespoły stworzyły ciekawe widowisko trzymające w napięciu do samego końca. Warta jako pierwsza znalazła drogę do siatki, a w 19. minucie wynik spotkania otworzył Jakub Kulig. Drwale chcieli odrabiać straty, ale znaleźli się w trudnej sytuacji, gdy w 32. minucie drugą żółtą kartkę, a w konsekwencji czerwoną obejrzał Kamil Bochenek.

źródło: facebook.com/Szczakowianka