Super User

Super User

Selfies labore, leggings cupidatat sunt taxidermy umami fanny pack typewriter hoodie art party voluptate. Listicle meditation paleo, drinking vinegar sint direct trade.

Łazowianka Łazy z delegacji przywiozła jeden punkt po remisie z Łagiszą. Do przerwy było jeden do jednego naprowadzenie na początku spotkania wyszedł Kolejarz gospodarze wyrównali golem do szatni w której to po przerwie podopieczni Huberta Maciążka zostali bo w drugiej połowie w dziesięć minut dali sobie wbić dwie bramki. Podziałało to jak kubeł zimnej wody i udało się doprowadzić gościom do wyrównania. W końcówce meczu drużyny zdobyły po jednym golu.

Łazowianka Łazy w derbach powiatu zawierciańskiego pokonała przed własną publicznością Skalniaka Kroczyce. Zwycięstwo zapewniło Kolejarowi trzy punkty i awans w tabeli na 9 miejsce. Po przebiegu meczu i ilości sytuacji, które miała Łazowianka Łazy, wynik 1:0 nie zachwyca gospodarzy, tym bardziej, że bramka pada po fatalnym błędzie bramkarza Skalniaka Kroczyce, który przepuszcza piłkę między rękami po strzale Bartosza Kyrcza.

Tak naprawdę wszystko co niesamowite i nieprzewidywalne działo się w tym meczu od 59. minuty.... Gospodarze prowadząc do tego czasu 2:0, nie umieli podwyższyć wyniku na 3,4:0..więc zostali skarceni bramką w 59. minucie autorstwa Białka. Goście "poczuli wiatr w żagle" i poszli za ciosem...W 61. minucie ambitnie grający Łazowianie wyrównali stan meczu po bramce Płoszańskiego.

Łazowianka punktuje

październik 06, 2019

Łazowianka Łazy w trzecim meczu z rzędu zdobyła ligowe punkty co za tym idie podopieczni Huerta Maciążka przesuneli się w górę tabeli. Pierwszy do siatki trafił Adrian Piżuch jednak zaraz po przerwie wyrównał Rafał Lis. Kiedy mecz zbliżał się do końca dwa ciosy zadali gospodarze, za sprawą Michała Białka oraz Artura Cholewki goście nie podnieśli się już i trzy punkty zostały w Łazach.

Kolejarz w rozgrywkach ZINA Klasy Okręgowej zajął trzynaste miejsce mimo tego podopieczni grającego trenera Huberta Maciążka pożegnali się po trzech latach gry na tym poziomie choć drużyny z miejsc czternaście i piętnaście w nowym sezonie w okręgówce zobaczymy

W najbliższą sobotę wystartują rozgrywki A Klasy Sosnowiec w drużynie prowadzonej przez Dariusza Wolnego doszło do kilku zmian kadrowych. Jednak ruch był w obu kierunkach, kilku zawodników opuściło w ich miejsce pojawili się nowi gracze.

W końcu kibice AKS-u Mikołów odetchnęli z ulgą, ale bardziej chyba trener i zawodnicy. W końcu pierwsze bramki i od razu jakże ważne trzy punkty na przełamanie w Poraju. Oto co nam powiedział trener AKS-u Mikołów.

Znicz Kłobuck przegrał z Wartą w Zawierciu 1:3. – Nie umieliśmy dziś przeszkadzać naszym rywalom – stwierdził na gorąco po meczu trener Znicza, Tomasz Juszczyk.

Źródło Kromołów podzieliło się punktami w meczu drugiej kolejki Klasy Okręgowej na obiekcie w Kromołowie przy B7 z Górnikiem Niwka. Kibice w tym spotkaniu zobaczyli dwie bramki, dla gości trafił były zawodnik drużyny z najstarszej dzielnicy Zawiercia.

Warta Zawiercie w meczu drugiej kolejki HAIZ IV Ligo pokonała przed własną publicznością beniaminka drużynę Znicza Kłobuck który po wygranej w ubiegłym tygodniu z uchem Radzionków przyjechał do Zawiercia z nadzieją zwycięstwa.

© 2022 JURAJSKI PORTAL PIŁKARSKI FutbolJura.pl