Zina, czyli tytularny sponsor IV ligi i klasy okręgowej, rozpoczyna przekazywanie sprzętu klubom uczestniczącym w rozgrywkach.    Uwaga! Wszystkie kluby występujące w sześciu grupach klasy okręgowej otrzymają sprzęt o wartości 650 złotych. Natomiast wszystkie kluby występujące w dwóch grupach IV ligi sprzęt o wartości 1000 złotych.

Dodatkowo mistrzowie okręgówek zostaną nagrodzeni sprzętem o wartości 2000 złotych, a mistrzowie IV lig sprzętem o wartości 5000 złotych.

W związku z tym, w celu realizacji zobowiązania, sponsor tytularny prosi kluby upoważnione do odbioru sprzętu, o kontakt z katowickim przedstawicielem handlowym firmy Zina Marcinem Boruniem (tel. 513-187-038 lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Link reklamowy: OTWÓRZ KONTO w BETFAN z FutbolJura , WPŁAĆ I GRAJ BEZ RYZYKA! WYGRYWASZ lub kasa wraca do Ciebie! 600 złotych BEZ RYZYKA!!!

 
źródło & foto: slzpn.pl

Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za wprowadzane przez siebie treści KOMENTARZY jak i szkody powstałe w wyniku ich zachowania.