Jak zdrowie? Koniec sezonu już praktycznie czuć zmęczenie zwłaszcza majowym maratonem meczowym?
Zdrowie dopisuje, w tym sezonie obyło się bez większych kontuzji. Czuje jednak zmęczenie długimi rozgrywkami. Cieszy za to, że udało się je odbyć bez żadnych komplikacji.

Jak oceniasz wiosnę w wykonaniu drużyny w której występujesz?
Z każdym meczem widać było progres w naszej grze. Niestety nie które z nich były przegrywane na styku, przez co nie zdobywaliśmy zbyt wielu punktów.
 
Czy w drużynie są zawodnicy którzy zasługują na szczególne wyróżnienie?
Zdecydowanie Mateusz Machała był wyróżniającą się postacią w naszej drużynie, co zaowocowało jego transferem do Zagłębia Sosnowiec. Wielkie gratulacje Mati, trzymam za Ciebie kciuki!

Czy wiadomo już co Klub planuje po spadku?
Puki co koncentrujemy się na ostatnim meczu sezonu, o planach na przyszłości będziemy rozmawiać po zakończeniu rozgrywek.

Jaki mecz w tej rundzie był dla drużyny najtrudniejszy ? najgorszy ? najlepszy ?
Zdecydowanie najgorszym i najtrudniejszym meczem była porażka 1:9 z Wartą Zawiercie, która obnażyła wszystkie nasze słabości. Najlepszym spotkaniem w naszym wykonaniu była wygrana z Ruchem Radzionków 4:2.

Zostajesz w Klubie na kolejny sezon?
Wszystko zależne będzie od planów klubu na następny sezon. Przede wszystkim zależy mi na rozwoju piłkarskim. Będę rozważał każdą opcję.

Wiadomo piłka nożna to nie tylko sukcesy ale i porażki jaka jest spadek klasę niżej ? Masz jakiś złoty środek w takich sytuacjach?
Staram się wyciągać wnioski z każdej sytuacji. Uważam, że porażka to najlepsza nauka i dodatkowa motywacja do ciężkiej pracy.

Czego można życzyć Ci jaki i zespołowi na kolejny sezon?
Przede wszystkim zdrowia, a drużynie RKS-u szybkiego powrotu do 4 ligii i wielu sukcesów.

 Spałek - Steuer, Kaszok, Majeranowski, Jedyński, Małkowski, Kasprzyk, Giga, Zdrzałek, Miłek, Sewerin. Zagrali również: Raczyński , Boczar, Gonzalo, Bogacz. (http://gksgwarek.futbolowo.pl)
Spałek - Steuer, Kaszok, Majeranowski, Jedyński, Małkowski, Kasprzyk, Giga, Zdrzałek, Miłek, Sewerin. Zagrali również: Raczyński , Boczar, Gonzalo, Bogacz. (http://gksgwarek.futbolowo.pl
źródło: własne foto: FB RKS Grodziec

Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za wprowadzane przez siebie treści KOMENTARZY jak i szkody powstałe w wyniku ich zachowania.