3 maja 2021, 17:00 - Kromołów (Browar 7)
ŹRÓDŁO KROMOŁÓW 2:1 SIEMIANOWICZANKA
Kolanko 67, Skrzypek 71 - Szwaja 29(sam)

ŹRÓDŁO: Kozłowski - Szwaja, Surowiec, Gajewicz (46' Mateusz Sokołowski), Kolanko, Dudek, Wasik, Wosik, Szczygieł (73' S. Turlej), Radosz, Skrzypek.

SIEMIANOWICZANKA: Gieracz - Walczak (73' Krysiak), Kuchta, Porczek, Tomczyk, Szurek, Przątka (46' Kucper), Klaus, Kowalczyk, Mierzwa, Ogryzek (80' Sowa).

W 81 minucie czerwoną kartką ukarany Sebastian Klaus (Siemianowiczanka) za brutalny atak.

W spotkaniu rozegranym dość nietypowo w poniedziałkowe popołudnie 3 maja, trafiali tylko gospodarze wynik otworzył Sebastian Szwaja który skierował piłkę do własnej bramki głową po rzucie rożnym gości. Bramka wyrównująca stan spotkania padła około kwadransa po rozpoczęciu drugiej połowie Piotr Szczygieł poszedł lewym skrzydłem dograł piłkę z lewej nogi i bramkarz wybił pod nogi Igora Kolanko który dopełnił formalności i umieścił futbolówkę w siatce. Cztery minuty później Mateusz Skrzypek znalazł się w sytuacji sam na sam i jej nie zmarnował uderzając futbolówkę z pół woleja ustalając wynik meczu.

LIGA OKRĘGOWA SPADKOWA

 

Link reklamowy: OTWÓRZ KONTO w BETFAN z FutbolJura , WPŁAĆ I GRAJ BEZ RYZYKA! WYGRYWASZ lub kasa wraca do Ciebie! 600 złotych BEZ RYZYKA!!!

 
źródło: własne foto: Zaglebie.eu

Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za wprowadzane przez siebie treści KOMENTARZY jak i szkody powstałe w wyniku ich zachowania.