1 maja 2021, 13:00 - Kroczyce (Partyzantów)
SKALNIAK KROCZYCE 3:1 MKS PORĘBA
Michał Sokołowski 31, 64, Kozłowski 78 - Miś 55 

SKALNIAK: Jastrząbek - Żurawski (46' Sławiec), Czubala, Flaga, Otczyk - Kozłowski, Gajda (75' Sytniowski), Zamora, Mroziński (80' Rejca) - Szafran (85' R. Pietrusiński), Sokołowski

PORĘBA: Kachniarz - Zawiliński, T. Turlej, Oczko, M. Drabek, Mazur, Mikrut (46' Bielawski), Matyja (46' Słomka), Jaros, Miś, Kowalski (81' Małka).

W 80 minucie spotkania za drugą żółtą kartkę Patryk Otczyk (Skalniak Kroczyce) został ukarany czerwoną kartką

Pierwsza połowa wyraźnie pod dyktando drużyny gospodarzy, a jej pieczęcią była bramka głową Michała Sokołowskiego po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Czubali. W drugiej połowie dobry pierwszy kwadrans zanotowała drużyna z Poręby i po jednej z kontr wyrównała stan meczu. Nie wystarczyło to jednak na dobrze dysponowanego Skalniaka - błyskawiczną akcję na skrzydle duetu Mroziński-Sokołowski, strzałem po długim rogu kończy ten drugi. Wynik meczu ustalił Kozłowski płaskim strzałem zza pola karnego

KLASA A SOSNOWIEC

Link reklamowy: OTWÓRZ KONTO w BETFAN z FutbolJura , WPŁAĆ I GRAJ BEZ RYZYKA! WYGRYWASZ lub kasa wraca do Ciebie! 600 złotych BEZ RYZYKA!!!

 
źródło: facebook.com/Skalniak.Kroczyce foto: facebook.com/Skalniak.Kroczyce
K. Bolkowski

Czytaj więcej: https://rakow.com/aktualnosci/piate-zwyciestwo-z-rzedu-rakow-ii-aks-mikolow-3-0-9127

Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za wprowadzane przez siebie treści KOMENTARZY jak i szkody powstałe w wyniku ich zachowania.