15 maja 2021, 13:00 - Będzin (Sportowa 4)
SARMACJA BĘDZIN - WARTA ZAWIERCIE

PRZYPUSZCZALNE SKŁADY:
SARMACJA: 
Dawid – Czapla, Mazur, Dudała, Maj, Kozłowski,Tomko, Bała, Bąk, Adamczyk, Widurski.  

WARTA: Maścibrzuch - Wrona, Italo, Maszczyk, Chmielewski - Grim, Chmielewski, Bartusiak, Gajda, Mąka - Neison

Dnia 15 maja o godz. 13.00 piłkarze Sarmacji Będzin zmierzą się na własnym obiekcie z zajmującą piąte miejsce w tabeli Wartą Zawiercie. W ostatniej kolejce ligowej zawiercianie u siebie ulegli Przemszy Siewierz 0:4, natomiast Sarmaci doznali dotkliwej porażki wyjazdowej z rezerwami Rakowa Częstochowa 1:6. Jesienią, mecz pomiędzy obu drużynami zakończył się bezbramkowym remisem. Podopieczni trenera Michała Pluty znajdujący się w strefie spadkowej muszą wznieść się na wyżyny swoich umiejętności, zdobywając u siebie pełną pulę punktów. Z całą pewnością stać na to naszą drużynę, która mimo wielu kłopotów wciąż liczy się w walce o utrzymanie w IV lidze. Zgodnie z najnowszym rozporządzeniem dotyczącym COVID-19, już od 15 maja mecze będzie można rozgrywać z udziałem kibiców przy 25 procentowej pojemności na trybunach. Zapraszamy na mecz. Zapowiadają się ogromne emocje.

Warta Zawiercie przystąpi do tego meczu w bardzo osłabionym składzie, bowiem za kartki pauzuje trzech podstawowych zawodników to efekt meczu z Przemszą Siewierz. W składzie zabraknie Michała Sołtysika, Norberta Bębenka oraz Damiana Adamieckiego. Niestety musiało kiedyś dojść do takiej sytuacji jeśli kadra jest wąska a ławka na każdy mecz krótka wiadomo kartki, kontuzje no i wiadomo życie to tylko IV Liga praca i zdarzenia losowe.

źródło&foto: Sarmacjabedzin.pl

Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za wprowadzane przez siebie treści KOMENTARZY jak i szkody powstałe w wyniku ich zachowania.