5 maja 2021, 18:00 - Zawiercie (Stadion 1000-lecia)
KP WARTA ZAWIERCIE 1:1 RAKÓW II CZĘSTOCHOWA
Adamiecki 44 - Mizgała 39

WARTA: 
Będkowski - Wrona, Sołtysik, Maszczyk (65' Grim), P. Gajecki - Adamiecki, Chmielewski, Bartusiak, Bębenek, Mąka - Neison.  

UNIA: Kubik - Lenartowski (75' Kucharczyk) , M. Mizgała, Balboa (78' Brzęczek), Chiliński, Tyniec, Dzierbicki, Danilczyk, Budnicki, P. Mizgała (63' Owczarek), Żurek (60' Kanior).

Kubik - Lenartowski (75. Kucharczyk) , M. Mizgała, Balboa (78. Brzęczek), Chiliński, Tyniec, Dzierbicki, Danilczyk, Budnicki, P. Mizgała (63. Owczarek), Żurek (60. Kanior).

Czytaj więcej: https://rakow.com/aktualnosci/remis-w-zawierciu-warta-rakow-1-1-9225

Drugi remis z rzędu zanotował Raków II w Zina IV Lidze. W środę Czerwono-Niebiescy podzielili się punktami z Wartą Zawiercie. Spotkanie od początku było bardzo wyrównane. Częstochowianie mieli problemy z płynnością w ataku i stworzeniem sobie dogodnych sytuacji. Z kolei Warta kilkukrotnie swoimi szybkimi akcjami zmusiła Oskara Kubika do interwencji. W 38. minucie Adrian Balboa dośrodkował z lewej strony w pole karne. Tam najlepiej zachował się Michał Mizgała, który uderzeniem głową otworzył wynik spotkania. Kiedy wydawało się, że Czerwono-Niebiescy będą schodzić do szatni prowadząc 1:0, w 44. minucie nasi zawodnicy stracili futbolówkę w środku pola, a zawiercianie wyprowadzili szybką kontrę, którą celnym strzałem zakończył Damian Adamiecki. W drugiej połowie bramki już nie padły i ostatecznie obie ekipy podzieliły się punktami. Raków nadal jest liderem w Grupie 1 Zina IV Ligi. Ma na swoim koncie 54 oczka i wyprzedza o 8 punktów Unię Dąbrowa Górnicza. Kolejnym naszym rywalem będzie Sarmacja Będzin. Mecz odbędzie się w niedzielę 9 maja o godzinie 12 na boisku bocznym przy ulicy Limanowskiego w Częstochowie natomiast Warta Zawiercie podejmie w sobotę o 11 Przemszę Siewierz.

źródło: Rakow.com / własne foto: Facebook KP Warta Zawiercie

Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za wprowadzane przez siebie treści KOMENTARZY jak i szkody powstałe w wyniku ich zachowania.