15 maja 2021 roku

IV LIGA ŚLĄSKA GRUPA I XXVIII kolejka
13:00
Sarmacja Będzin 0:1
Warta Zawiercie [WIĘCEJ...]

KLASA OKRĘGOWA KRAKÓW XXI kolejka
17:00
Piliczanka Pilica 1:0 Bolesław Bukowno
Oijnkeya 15

PILICZANKA: Krzywdziński - Majewski, Paczos, Janicki, Kucharski, Słowikowski, Majewski, Jajkiewicz, Kowalczyk (72' Ł. Musialski), Król, Gałecki (75' Bilnik) , Oijnkeya (88' A. Tokarski).

KLASA OKRĘGOWA KATOWICE-SOSNOWIEC SPADKOWA IV kolejka
17:00 Źródło Kromołów 3:0 Orzeł Mokre [WIĘCEJ...]

KLASA OKRĘGOWA CZĘSTOCHOWA SPADKOWA VIII kolejka
17:00
Olimpia Truskolasy 6:3 Sparta Szczekociny
Juszczyk x2, Bal x2, Dymarek, Tomziński - Papaj, Gałka, Sułkiewicz

SPARTA: P. Drożdżowski - Stefański, Gała, D. Nowak, Walasek, Papaj, Winiarski, Łuszcz, Samek, Minor, Sułkiewicz.

KLASA A SOSNOWIEC XXI kolejka
17:00 Gmina Psary 6:0 MKS Poręba
17:00
Łazowianka Łazy 2:1 AKS 1917 Niwka [WIĘCEJ...]

KLASA A OLKUSZ XXVII kolejka
17:00
Sokół Gołaczewy 0:8 LTS Wierbka.
Bartos 2, 10, 18, Kurczek 33, 72, 81, Słowik 79, 87

WIERBKA: Goncerz - D. Ziaja, Słowik, B. Szwaja, Lis (46' Duch), J. Nowakowski (60' Słowikowski), Kurczek, Janus, Zasada, Grabowski, Bartos. 

16 maja 2021 roku

KLASA A SOSNOWIEC XXI kolejka
11:00 Jedność Strzyżowice 6:0 Skalniak Kroczyce

KLASA B SOSNOWIEC XII kolejka
17:00  Źródło II Kromołów 4:2 JSPW Zawiercie.
? 15, ? 55, ? 70, ? 84 - Dobrzyński 35, Bąk 60

JSPW: Pluta - Kurek, Bachowski, Bromboszcz, Dobrzyński - Granat, Goncerz, Bąk, D.Zieliński - Włoczyk (80' Trepka), Goźdz.

XX:XX  Niegowoniczki 0:3(wo) Łazowianka II Łazy
17:00 Strażak Nowa Wieś 11:0 KS Giebło

KLASA B OLKUSZ XVII kolejka
11:00 Trzy Buki Wierzchowsko 3:8 Piliczanka II Pilica
11:00 LTS II Wierbka 3:3 Hetman Dłużec

Link reklamowy: OTWÓRZ KONTO w BETFAN z FutbolJura , WPŁAĆ I GRAJ BEZ RYZYKA! WYGRYWASZ lub kasa wraca do Ciebie! 600 złotych BEZ RYZYKA!!!

 
źródło: własne foto: własne

Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za wprowadzane przez siebie treści KOMENTARZY jak i szkody powstałe w wyniku ich zachowania.