3 maja 2021 roku

KLASA OKRĘGOWA KATOWICE-SOSNOWIEC SPADKOWA III kolejka
17:00
Źródło Kromołów 2:1 Siemianowiczanka
Kolanko 60, Skrzypek 70 - Szwaja(sam) 30

KLASA A SOSNOWIEC XVIII kolejka
11:00 MKS Poręba 7:0 Promień Strzemieszyce Małe
Kocot 13, Oczko 17, 21, Maślanka 36, Turlej 58, ? (sam) 61, Kowalski 75
17:00
Łazowianka Łazy 1:4 CKS Czeladź
17:00 SKS Łagisza 6:1 Skalniak Kroczyce

2 maja 2021 roku

KLASA OKRĘGOWA CZĘSTOCHOWA SPADKOWA VI kolejka
17:00
Sparta Szczekociny 3:0 Sparta Lubliniec
D. Nowak 72, Papaj 80, 86

SPARTA: P. Drożdżowski - Stefański, Gała, D. Nowak, Walasek, Papaj, Winiarski, Łuszcz (84' Stefański), Samek, Minor (85' Boryń), B. Otczyk (68' Sułkiewcz).

KLASA B SOSNOWIEC XI kolejka
17:00 Zew Kazimierz 2:1 Łazowianka II Łazy
XX:XX Niegowoniczki 0:3(wo) KS Giebło
17:00 Źródło II Kromołów 3:2 Przemsza II Siewierz

KLASA B OLKUSZ XV kolejka
11:00 LTS II Wierbka 1:3 Orzeł Kwaśniów Górny

1 maja 2021 roku

IV LIGA ŚLĄSKA GRUPA I XXV kolejka
11:00
Unia Dąbrowa Górnicza 3:2
Warta Zawiercie

KLASA OKRĘGOWA KRAKÓW XIX kolejka
17:00
Piliczanka Pilica 4:1 LKS Niedźwiedź
Oijnkeya 9, 77, Jajkiewicz 20, Majewski 29 - Gałkowski

PILICZANKA: Kantor - Halczuch, Kalamat, Janicki, Król (80' Bilnik), Paczos, K. Głąb, Jajkiewicz, Kowalczyk (65' Gałecki), Majewski, Oijnkeya.

KLASA OKRĘGOWA KATOWICE-SOSNOWIEC SPADKOWA II kolejka
11:00 Źródło Kromołów 2:2 GKS II Katowice
Radosz 15, 46 - ? 48, ? 67

ŹRÓDŁO: Kozłowski - Gajewicz (85' Mateusz Sokołowski), Mikoda (87' P. Turlej), Surowiec, Wacławik (75' Szczygieł), Szwaja, Wasik, Wosik, Dobrowolski (80' Kolanko), Skrzypek, Radosz.

KLASA A SOSNOWIEC XVII kolejka
11:00 Skalniak Kroczyce 3:1 MKS Poręba
11:00
Zagłębie Dąbrowa Górnicza 0:3 Łazowianka Łazy
Wilk 25, Ł. Piżuch 35, 65

ŁAZOWINAKA: Kowalczyk - Wilk, Stanisławek, M. Białek, H. Maciążek - Płoszański, A. Piżuch, Kyrcz, Sus, Łuszczyński - Ł. Pizuch.

KLASA A OLKUSZ XXV kolejka
17:00
LTS Wierbka 1:3 Promień Przeginia.
M. Koniec 89 - K. Bąbka 14, B. Rogóż 25(k), K. Lewandowski 27

WIERBKA: M. Goncerz - J. Nowakowski (80' P. Nowakowski), D. Ziaja, B. Szwaja, D. Janus (80' G. Zasuń) - S. Grabowski, N. Kurczek, Ł. Słowik, Ł. Duch (55' P. Lis) - M. Koniec, K. Ziaja

KLASA B SOSNOWIEC XI kolejka
17:00
UKS Sławków 2:0 JSPW Zawiercie
Jadczyk 55, Korczek 56

JSPW: Fajt - Bachowski, Pluta, Faryniak (55' Jaros), Bromboszcz (80' Włoczyk) - Granat (46' Kuźnicki), Goncerz (65' Bąk), Dobczyński, Pierwocha (88' Trepka)-Zieliński, Goźdź.

KLASA B OLKUSZ XV kolejka
17:00 Strumyk Zarzecze 4:3 Piliczanka II Pilica

Link reklamowy: OTWÓRZ KONTO w BETFAN z FutbolJura , WPŁAĆ I GRAJ BEZ RYZYKA! WYGRYWASZ lub kasa wraca do Ciebie! 600 złotych BEZ RYZYKA!!!

 
źródło: własne foto: facebook.com/ksuniadabrowagornicza

Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za wprowadzane przez siebie treści KOMENTARZY jak i szkody powstałe w wyniku ich zachowania.