OD KIEDY TRENOWAĆ? GRAĆ?
19 kwietnia to data kiedy można będzie przeprowadzać zajęcia w grupach 25 osób. Jednak nie oszukujemy się cały okres przygotowawczy, tygodnie ciężkie pracy przepadły i wszystko trzeba będzie szybko nadrobić w tydzień lub dwa jednak nie oszukujmy się nie ma na to czasu przepadło pięć kolejek tak więc to będzie tryb przyspieszony przygotowań do rundy wiosennej. Śląski Związek Piłki Nożnej przewiduje start rozgrywek 24 kwietnia tak więc siedem dni  na przygotowania i zaczynam szybką rundę wiosenną którą planowany koniec  jest na 15 lipca 2021 roku. Trzeba się cieszyć, że nie mamy powtórki z rozrywki z poprzedniego roku, tak więc zapinamy pasy i ruszamy 24 kwietnia....

WRACAMY DO GRY PO MIESIĄCU PRZERWY
Dziś zapadła decyzja na którą wszyscy z Niżnych Lig czekali od dawna po miesiącu czasu a dokładnie 19 kwietnia wracamy do rywalizacji sportowej. Czyli grupowego uprawiania sportu amatorskiego na świeżym powietrzu.

– Po rozmowie z premierem Glińskim doszliśmy do wniosku, że trzeba przywrócić możliwość uprawiania sportu na świeżym powietrzu. Podkreślam: na otwartym powietrzu, bo tutaj ryzyko zakażenia i ryzyko transmisji wirusa jest mniejsze. Dlatego też dopuścimy rozgrywki młodzieżowe, współzawodnictwo, zajęcia w ramach sportu zawodowego, co miało miejsce do tej pory, ale też na obiektach sportowych, w grupie do 25 osób, będzie można prowadzić aktywności fizyczne – powiedział Adam Niedzielski.

źródło&foto: własne

Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za wprowadzane przez siebie treści KOMENTARZY jak i szkody powstałe w wyniku ich zachowania.