Zarząd LKS Tęcza Błędów podziękował za współpracę trenerowi Mariuszowi Grząbie i życzy sukcesów w dalszej pracy trenerskiej.  Mariusz Grząba był trenerem od sezonu 2019/20 który został zakończony razem z Podlesianką Katowice ex aequo na 3 miejscu, w sezonie 2020/21 po rundzie jesiennej Tęcza zajęła trzecie miejsce awansując do grupy mistrzowskiej. Nowy-starym trenerem został Przemysław Oklejewski który w przeszłości prowadził już drużynę z dzielnicy Dąbrowa Górniczej a ostatnim jego miejscem pracy była Przemsza Siewierz.

CZARĘ GORYCZY PRZELAŁA PORAŻKA Z POGONIĄ IMIELIN
Po kuriozalnej porażce w pierwszym meczu z MK Katowice w Błędowie myśleli nadzieję, że limit pecha opuści drużynę. Niestety w sobotnim mecz w Imielinie pojedynek zakończył się porażką 3:1 w okolicznościach które ciężko opisać!!!! Bo bardzo dobrej pierwszej połowie Tęcza prowadziła 1:0 po bramce Arkadiusza Kowalczyka. Druga połowa zaczyna się koszmarnie.  Zawodnik Tęczy boczny obrońca Przemysław Szabla nie atakowany przez nikogo zagrywa piłkę  nie wiadomo dlaczego do napastnika Imielina którego na 40 metrze fauluje Mateusz Madej który dostaje drugą żółtą kartkę w konsekwencji czerwoną, ale to nie koniec koszmaru naszej drużyny. Dośrodkowanie z tego rzutu wolnego w pole karne i piłkę do swojej bramki kieruje zawodnik Tęczy Fredyk Kamil. Kolejne minuty to optyczna przewaga gospodarzy.  I wtedy do gry wchodzi Pan sędzia.  Dośrodkowanie w pole karne jednego z zawodników Imielina skacze do głowy zawodnik Tęczy i napastnik Imielina który zagrywa piłkę ręką i co robi Pan sędzia? Otóż dyktuje rzut karny za rękę napastnika Imielina dla Imielina! Ciężko w racjonalny sposób to wyjaśnić!!!! Końcówka meczu to napór Tęczy Błędów i meczowa sytuacja Arkadiusza Kowalczyka którego strzał z pięciu metrów broni bramkarz gospodarzy w wiadomy tylko dla siebie sposób. Niestety w ostatniej akcji meczu Tęcza traci trzecią bramkę która była konsekwencją gry va bank. Mecz był toczony w szybkim tempie z dużą ilością sytuacji bramkowych z obu stron. Niestety to Tęcza wbija sobie bramkę samobójczą i podopieczni Mariusza Grząbu dają prezent w postaci czerwonej kartki i bramka na 2:1 z rzutu karnego którego podyktował "sędzia" za rękę zawodnika gospodarzy!!!! Zamiast sześć po dwóch meczach Tęcza ma zero!!!! Tęcza Błędów w meczu z Pogonią Imielin nie mogła zagrać w optymalnym zestawieniu ponieważ ze składu wypadli min Michał Chrabąszcz i Marcin Ból. Kolejnych dwóch zawodników po tym meczu czekała pauza za kartki.

źródło & foto: własne

Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za wprowadzane przez siebie treści KOMENTARZY jak i szkody powstałe w wyniku ich zachowania.