17 kwietnia 2021, 17:00 - Ornontowice (Zwyciestwa 7b)
GWAREK ORNONTOWICE 1:2 RUCH RADZIONKÓW
Sewerin 45 - Cichecki 67, Piecuch 80

GWAREK: Latka - Małkowski, Steuer, Rajca, Jedyński, Miłek, Boczar, Zdrzałek, Raczyński, Ramirez, Sewerin. Grali także: Gogatischvili, Kasprzyk, Cioch, Bogacz.

RUCH: Strzelczyk - Trzcionka, Pietrycha, Harmata, Rocki (61' Ćwielong), Wnuk (46. Turczyn), Gwiaździński, Banaś (61' Piecuch), Szromek (89' Zalewski), Boudguiga (46' Cichecki), Wojsyk.

W meczu dwudziestej trzeciej kolejki pierwszej grupy śląskiej Zina czwartej ligi Ruch Radzionków wygrał na wyjeździe z Gwarkiem Ornontowice 2:1. W pierwszej połowie, w której przewaga należała do radzionkowian, bramkę do szatni za sprawą Sewerina w dużym zmieszaniu strzelili gospodarze, kończąc tym samym trwającą od sześciu meczów passę Ruchu bez straconego gola. Po zmianie stron dążący do wyrównania goście dopięli swego w 67 minucie po strzale rezerwowego Szymona Cicheckiego, a w 80 minucie wynik meczu ustalił także wprowadzony z ławki rezerwowych Andrzej Piecuch. Tym samym radzionkowianie przedłużyli do ośmiu serię meczów bez porażki, a po raz pierwszy wiosną wygrali drugi mecz z rzędu.

Spałek - Steuer, Kaszok, Majeranowski, Jedyński, Małkowski, Kasprzyk, Giga, Zdrzałek, Miłek, Sewerin. Zagrali również: Raczyński , Boczar, Gonzalo, Bogacz. (http://gksgwarek.futbolowo.pl)
  Rezultaty kolejki - Kolejka 23 (17.04.2021 - 18.04.2021)

Baraż o III Ligę    Baraż o utrzymanie    Spadek Klasa Okręgowa

Pl = Rozegrane W = Zwy. D = Remisy L = Przegr. Pts = Punkty SF = Br. zdobyte SA = Br. stracone +/- = Różnica

źródło & foto & video: ruchradzionkow.com

Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za wprowadzane przez siebie treści KOMENTARZY jak i szkody powstałe w wyniku ich zachowania.