Osiemnaście punktów po rundzie jesiennej teraz na trzy kolejki przed końcem macie punktów 23 oraz ósme miejsce w tabeli, czy to efekt „nowej miotły”? Jak się współpracuje z trenerem Tukajem który przejął Was na początku roku?
Nazwałbym to bardziej efektem dobrej pracy wykonanej przez cała drużynę. Współpraca jest bardzo przyjemna, ponieważ trener na 100% się poświęca i podchodzi profesjonalnie do każdego treningu.
 
Którego meczu z wiosny najbardziej szkoda gdzie przegraliście a byliście blisko korzystnego wyniku?
Myślę najbardziej szkoda ostatnich dwóch wyjazdów, mogliśmy zdobyć sześć punktów zamiast jednego...
 
Z jakim nastawieniem przyjechaliście do Zawiercia na mecz z Wartą? Zdawaliście sobie sprawę, że drużyna jest osłabiona kadrowo i to jest Wasza szansa, żeby to wykorzystać i wygrać?
Jechaliśmy na mecz po trzy punkty, w sumie jak na każdy mecz. Widzieliśmy ze Warta ma pewne problemy kadrowe, ale w naszej lidze raczej nie można liczyć na łatwe mecze, każdy przeciwnik jest w stanie zaskoczyć.
 
Czego zabrakło, żeby z Zawiercia wywieść trzy punkty?
Zabrakło przede wszystkim skuteczności i braku pewności w swoich umiejętnościach.
 
Mateusz Mazurek dwanaście goli zdobytych, ciężko sobie wyobrazić drużynę bez niego? Ważny punkt zespołu?
Tak, to jest zawodnik, który posiada doświadczenie na szczeblu centralnym i daje nam dużo jakości z przodu. Gdy dostaje piłkę, zawsze można oczekiwać od niego groźnej akcji.
 
Trzy mecze do końca, Sarmacji przyczynicie się do spadku ? Powalczycie z Myszkowem i Radzionkowem o szóste miejsce na koniec sezonu? Szósta lokata jest w Waszym zasięgu?
Ciężko powiedzieć, nie możemy lekceważyć drużyny, która walczy o utrzymanie, musimy podejść poważnie do tego meczu. Każda drużyna w tej lidze jest w naszym zasięgu, tylko musimy pokazać to co umiemy i wykorzystać sytuacje bramkowe. Dlatego 6 miejsce w tabeli jest jak najbardziej dla nas osiągalne.

Link reklamowy: OTWÓRZ KONTO w BETFAN z FutbolJura , WPŁAĆ I GRAJ BEZ RYZYKA! WYGRYWASZ lub kasa wraca do Ciebie! 600 złotych BEZ RYZYKA!!!

 
źródło: własne foto: KP Warta Zawiercie - Agnieszka Seweryn

Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za wprowadzane przez siebie treści KOMENTARZY jak i szkody powstałe w wyniku ich zachowania.