Osiemnaście punktów po rundzie jesiennej teraz na trzy kolejki przed końcem macie punktów 23 oraz ósme miejsce w tabeli, czy to efekt „nowej miotły”? Jak się współpracuje z trenerem Tukajem który przejął Was na początku roku?
Myślę ze „efekt nowej miotły” miał tu jakieś znaczenie bo każdy z chłopaków chciał się pokazać z jak najlepszej strony przed nowym trenerem. Ale plan taktyczny i inne zmiany które wprowadził trener Tukaj okazały się trafne czego potwierdzeniem jest ilość punktów w rundzie wiosennej.
 
Którego meczu z wiosny najbardziej szkoda gdzie przegraliście a byliście blisko korzystnego wyniku?
Dla mnie najbardziej jest szkoda meczu z Rakowem, gdyż w mocno osłabionym składzie mieliśmy szanse na wygrana, nie wykorzystaliśmy dwóch karnych, a z przebiegu spotkania wynik 0:3 nie oddawał tego co działo się na boisku. Niestety to wynik idzie w świat.
 
Z jakim nastawieniem przyjechaliście do Zawiercia na mecz z Wartą? Zdawaliście sobie sprawę, że drużyna jest osłabiona kadrowo i to jest Wasza szansa, żeby to wykorzystać i wygrać?
Na mecz z Zawierciem jechaliśmy z takim samym nastawieniem jak na każdy inny mecz. Ze trzeba wygrać. Nie skupialiśmy się na problemach kadrowych Warty.
 
Czego zabrakło, żeby z Zawiercia wywieść trzy punkty?
W tym meczu, jak i wielu poprzednich zabrakło nam skuteczności. Stwarzamy sobie wiele sytuacji w meczach, ale często brakuje nam wykończenia/zimnej krwi w polu karnym przeciwnika.
 
Mateusz Mazurek dwanaście goli zdobytych, ciężko sobie wyobrazić drużynę bez niego? Ważny punkt zespołu?
Mateusz to bardzo ważny zawodnik w naszej drużynie o czym świadczą zdobyte przez niego bramki. Jak dla mnie każdy zawodnik jest tak samo ważny w drużynie ale myślę ze mogę powiedzieć ze Mateusz zapewnia nam dużo jakości z przodu.
 
Trzy mecze do końca, Sarmacji przyczynicie się do spadku ? Powalczycie z Myszkowem i Radzionkowem o szóste miejsce na koniec sezonu? Szósta lokata jest w Waszym zasięgu?
Każdy mecz traktujemy tak samo, na mecz z Sarmacja wyjdziemy zmotywowani jak zawsze a i z świadomością ze gramy u siebie, przed własna publicznością co może nam jedynie pomóc. Będziemy walczyć w każdym meczu o jak najwyższa pozycje na koniec sezonu.

Link reklamowy: OTWÓRZ KONTO w BETFAN z FutbolJura , WPŁAĆ I GRAJ BEZ RYZYKA! WYGRYWASZ lub kasa wraca do Ciebie! 600 złotych BEZ RYZYKA!!!

 
źródło: własne foto: KP Warta Zawiercie - Agnieszka Seweryn

Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za wprowadzane przez siebie treści KOMENTARZY jak i szkody powstałe w wyniku ich zachowania.