Niestety bardzo dobra passa została przerwana i jest czego żałować. Nasza gra nie była jednak zła, ale kolosalne błędy i cztery stracone bramki oczywiscie to zamazują. Myśle, że taki zimny prysznic nam się przyda, bo jestem pewny i głeboko w to wierzę, że zaraz potwierdzimy swoją grę w barażach.

Czytaj więcej: https://rakow.com/aktualnosci/pierwsza-porazka-w-rundzie-rakow-ii-szombierki-2-4-9302

Niestety bardzo dobra passa została przerwana i jest czego żałować. Nasza gra nie była jednak zła, ale kolosalne błędy i cztery stracone bramki oczywiście to zamazują. Myślę, że taki zimny prysznic nam się przyda, bo jestem pewny i głęboko w to wierzę, że zaraz potwierdzimy swoją grę w barażach. - powiedział doświadczony obrońca Rakowa Częstochowa Artur Lenartowski po przegranym meczu rezerw Rakowa z Szombierkami Bytom dwa do czterech.
Link reklamowy: OTWÓRZ KONTO w BETFAN z FutbolJura , WPŁAĆ I GRAJ BEZ RYZYKA! WYGRYWASZ lub kasa wraca do Ciebie! 600 złotych BEZ RYZYKA!!!

 
źródło: rakow.com foto: rakow.com

Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za wprowadzane przez siebie treści KOMENTARZY jak i szkody powstałe w wyniku ich zachowania.