Pierwsza połowa meczu z Szombierkami Bytom nie była najlepsza w naszym wykonaniu. W drugiej, po tym zimnym prysznicu w szatni powiedzieliśmy sobie kilka ważnych słów, które spowodowały, że po przerwie wychodzimy bardziej zaangażowani. To nie jest pierwszy mecz, kiedy znów mamy zimny prysznic. Cieszę się, że mogliśmy pograć więcej piłką, bo w drugiej połowie gra zdecydowanie wyglądała lepiej. Widać było, że na tę połowę wyszliśmy naprawdę zdeterminowani. Najważniejsze są te trzy punkty, a to, co później się wydarzy, zobaczymy. W szatni będziemy obserwować wyniki innych drużyn. Bardzo mnie cieszy gra zespołu, bo naprawdę pokazaliśmy charakter w tej drugiej połowie - powiedział po zwycięskim meczu Sarmacji z Szombierkami Bytom dwa do jednego bohater tego pojedynku – Mateusz Tomko. To właśnie on przypieczętował nasze zwycięstwo dwoma celnymi trafieniami. Wcześniej pierwszego gola uznano jako samobójczy, lecz ostatecznie przypisano go pomocnikowi Sarmacji. Czy będą to bramki na wagę utrzymania, dowiemy się w najbliższą sobotę.

 Spałek - Steuer, Kaszok, Majeranowski, Jedyński, Małkowski, Kasprzyk, Giga, Zdrzałek, Miłek, Sewerin. Zagrali również: Raczyński , Boczar, Gonzalo, Bogacz. (http://gksgwarek.futbolowo.pl)
Spałek - Steuer, Kaszok, Majeranowski, Jedyński, Małkowski, Kasprzyk, Giga, Zdrzałek, Miłek, Sewerin. Zagrali również: Raczyński , Boczar, Gonzalo, Bogacz. (http://gksgwarek.futbolowo.pl
źródło & foto: Sarmacjabedzin.pl

Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za wprowadzane przez siebie treści KOMENTARZY jak i szkody powstałe w wyniku ich zachowania.