KLUBY MIAŁY PROTESTOWAĆ
W poniedziałek w godzinach wieczornych doszło do spotkania online na którym działacze jednej ze śląskich okręgówek zamierzali zgłosić oficjalny protest dotyczący zawieszenia rozgrywek z powodu pandemii a przede wszystkim nie równego traktowania bowiem IV Liga i młodzież dalej grają a pozostałe ligi seniorskie nie. Każdy z klubów grupy rozgrywkowej otrzymał wiadomość sms w której była prośba o potwierdzenie obecności swojego przedstawiciela na konferencji online  w poniedziałek wieczorem. Wszyscy przedstawiciele zainteresowanych drużyn śląskiej okręgówki potwierdziły i wzięły udział  w spotkaniu. Dzieci do szkoły nie chodzą a grają...dorośli nie grają a pracują.

NIE MA JEDNOŚCI
Wiadomo dziś, że to tajemnicze spotkanie online tajemniczej okręgówki to chodziło o okręgówkę sosnowiecko-katowicką w której został rzucony pomysł aby spełnić wymogi takie jak w IV Lidze żeby grać jednak nie było jedności i zbyt dużo pojawiło się głosów na NIE, aby siąść ze Śląskim Związkiem Piłki Nożnej do rozmów na ten temat. Zapadła decyzja, że czekamy do 9 kwietnia wtedy możne nastąpi odmrożenie jednak patrząc na dzisiejszy wynik 30 tysięcy zakażań można mieć wrażenie, że wkrótce pozamykane będzie wszystko...

źródło: własne foto: własne

Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za wprowadzane przez siebie treści KOMENTARZY jak i szkody powstałe w wyniku ich zachowania.