Z kim przegrała Warta? Mistrz Świata, mistrz Słowacji i etatowi pierszoligowcy

Kto zagrał przeciwko Warcie Zawiercie przy Limanowskiego w rezerwach Rakowa?
Kacper Chorążka 19 letni bramkarz wychowanek Wisły Kraków, wypożyczony z klubu z Reyomnta z tym zawodnikiem wiązane są duże nadzieje w drużynie z Grodu Kraka. Z Wartą Zawiercie zagrał 90 minut.

Chidiebere Chijioke Nwakali 21 letni pomocnik wychowanek Manchesterem City. W 2013 roku sięgnął po Mistrzostwo Świata z reprezentacją Nigerii U-17. 20 stycznia 2014 roku Nigeryjczyk podpisał czteroletni kontrakt z Manchesterem City. Nwakali był częścią pierwszej drużyny, kiedy ta odbywała tournée po Stanach Zjednoczonych w lipcu. Grał także w hiszpańskich Girona czy Maladze, potem przeniósł się do Norwegii do takich klubów jak Start czy Sogndal. Ostatnio reprezentował barwy szkockiego Aberdeen. W I lidze w tym sezonie tylko jedne mecz. 90 minut.

Karol Nojszewski 18 letni pomocnik zawodnik drugiego zespołu. 45 minut.

Maciej Domański 28 letni pomocnik Etatowy zawodnik I Ligi w tym sezonie 10 meczów w pierwszej drużynie. W piłkarskim CV takie drużyn jak Puszcza Niepołomice czy Stal Mielec. 85 minut.

Łukasz Góra 25 letni obrońca wychowanek w tym sezonie zagrał w 12 meczach pierwszego zespołu. 90 minut.

Pierwsza porażka Warty
Pierwsza porażka Warty

Adam Mesjasz 25 letni obrońca były zawodnik Polonii Poraj w ubiegłym sezonie 14 występów na drugim froncie w tym  gra tylko w rezerwach. 90 minut.

Karol Mondek (na zdjęciu u góry) 27 letni słowacki pomocnik Mistrz oraz zdobywca Pucharu Słowacji w 2015 roku z FK AS Trenčín. 90 minut.

Adam Radwański 20 letni pomocnik 10 występów w pierwszej drużynie w tym sezonie. Grał w takich drużynach jak: Wisła Płock, Widzew Łódź. 90 minut.

Mateusz Zachara 28 letni pomocnik wychowanek Rakowa Częstochowa którego chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Bogate CV tego zawodnika w którym można znaleźć takie kluby jak: Górnik Zabrze, Wisła Kraków, GKS Katowice, chińskie Henan Jianye czy też portugalska CD Tondela.W tym sezonie to był jego pierwszy mecz o swatkę i odrazu strzelił gola. 90 minut.

Franciszek Wróblewski 18 letni obrońca wychowanek Wisły Kraków. Etatowy zawodnik drugiej drużyny. 65 minut.

Dawid Danilczyk 17 letni pomocnik wychowanek, występuje w drugiej drużynie. 60 minut.

Mikołaj Hajdacz 17 letni wychowanek obrońca grał już w Cracovii. 45 minut.
Aleksander Theus 19 letni obrońca wychowanek Lecha Poznań. Grał w czwartej lidze. 30 minut.
Jakub Białas 18 letni obrońca wychowanek Rakowa. 5 minut.
Mateusz Kaczmarek 15 letni pomocnik wychowanek Rakowa. 35 minut.

źródło: własne
foto: własne

VIDEO