SPARINGI LATO 2018

 

PIERWSZY TRENING: 10 lipca 2018 roku
I. 14 lipca 3:3 Zieloni Żarki (IV Liga)
II. 18 lipca - Gwarek Tarnowskie Góry (III Liga)
II. 21 lipca 5:0 Przyszłość Ciechowice (Okręgówka)
III. 28 lipca 1:0 GKS Radziechowy-Wieprz (IV Liga)
IV. 4 sierpnia 1:0 Polonia Poraj (IV Liga)
PIERWSZA KOLEJKA IV LIGI : 11 sierpnia 2018 roku

 

PIERWSZY TRENING: 9 lipca 2018 roku
I. 14 lipca g. 11:00 0:3 GKS II Tychy (IV Liga)
II. 18 lipca g. 18:00 0:3 Skra Częstochowa (II Liga)
III. 21 lipca g. 16:00 1:2 Czechowice-Dziedzice (IV Liga)
IV. 28 lipca g. 11:00 8:0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała (IV Liga)
V. 4 sierpnia g. 11:00 3:2  Drzewiarz Jasienica (IV Liga)
PIERWSZA KOLEJKA IV LIGI : 11 sierpnia 2018 roku

 

 

PIERWSZY TRENING: 9 lipca 2018 roku
I. 18 lipca 4:1 Lotnik Kościelec (Okręgówka)
II. 21 lipca 1:1 Zieloni Żarki (IV Liga)
III. 25 lipca 1:1 Raków II Częstochowa (IV Liga)
IV. 28 lipca 2:2 GKS II Tychy (IV Liga)
V. 5 sierpnia 2:8 Warta Działoszyn (IV Liga grupa łódź)
PIERWSZA KOLEJKA IV LIGI : 11 sierpnia 2018 roku

 

PIERWSZY TRENING: 9 lipca 2018 roku
I. 14 lipca 2:2 Gwarek Tarnowskie Góry (III Liga)
II. 18 lipca 0:2 Rekord Bielsko-Biała (III Liga)
III. 21 lipca 0:3 LKS Bełk (IV Liga)
IV. 25 lipca 4:1 ŁKS II Łódź (Okręgówka)
V. 28 lipca 1:0 MKS Trzebinia (III Liga)
VI. 04 sierpień 4:1 Unia Oświęcim (IV Liga)
PIERWSZA KOLEJKA IV LIGI : 11 sierpnia 2018 roku

 

PIERWSZY TRENING: 10 lipca 2018 roku
I. 14 lipca 3:3 Warta Zawiercie (IV Liga)
II. 18 lipca - KS Panki (Okręgówka)
II. 21 lipca 1:1 MKS Myszków (IV Liga)
III. 25 lipca 3:0 KS Panki (Okręgówka)
IV. 28 lipca 2:3 Skra II Częstochowa (juniorzy&seniorzy)
V.  4 sierpnia 0:6 Zagłębie II Sosnowiec (Okręgówka)
PIERWSZA KOLEJKA IV LIGI : 11 sierpnia 2018 roku

 

PIERWSZY TRENING: 16 lipca 2018 roku
I. 21 lipca 3:1 Tęcza Błędów (Okręgówka)
II. 25 lipca 0:2 Odra Wodzisław (
Odra Wodzisław Śląski (http://gornik-piaski.pl)Okr
Okręgówka)
III. 28 lipca 3:3 Górnik Sosnowiec (A Klasa)
IV. 1 sierpnia 4:1 Łagisza (Okręgówka)
V. 4 sierpnia 4:2 Niwka Sosnowiec (Okręgówka)
PIERWSZA KOLEJKA IV LIGI : 11 sierpnia 2018 roku

 

PIERWSZY TRENING: 10 lipca 2018 roku
I. 18 lipca 2:6 Drama Zbrosławice (Okręgówka)
II. 21 lipca 2:0 Trzy Korony Żarnowiec (A Klasa)
III. 23 lipca 2:2 Zagłębiak Tucznawa (B Klasa)
IV. 28 lipca - LTS Wierbka (A Klasa)
V. 1 sierpnia 3:1 MKS Poręba (A Klasa)
VI. 4 sierpnia 4:5 Źródło Kromołów (Okręgówka)
VII. 8 sierpnia - LZS Mrzygłód (A Klasa)
PIERWSZA KOLEJKA OKRĘGÓWKI: 11 sierpnia 2018 roku

 

PIERWSZY TRENING: 16 lipca 2018 roku 
I.  21 lipca 2:2 Przemsza Klucze (Okręgówka)
II. 28 lipca 4:4 Skalniak Kroczyce (A Klasa)
III. 1 sierpnia 10:1 JSPW Zawiercie (B Klasa)
IV. 4 sierpnia 5:4 Łazowianka Łazy (Okręgówka)
V. 8 sierpnia - Jura Niegowa (A Klasa Częstochowa)
PIERWSZA KOLEJKA OKRĘGÓWKI: 11 sierpnia 2018 roku

 

PIERWSZY TRENING: 12 lipca 2018 roku
I. 14 lipca 4:2 Skalniak Kroczyce (A Klasa)
II. 25 lipca 3:1 Spójnia Osiek-Zimnodół (Okręgówka)
III. 28 lipca 6:2 Sparta Szczekociny (A Klasa)
PUCHAR POLSKI: 5 sierpnia 2:0 Spartak Charsznica (A Klasa)
PIERWSZA KOLEJKA OKRĘGÓWKI : 15 sierpnia 2018 roku

 

 

 

PIERWSZY TRENING: 9 lipca 2018 roku
I. 14 lipca 2:4 Piliczanka Pilica (Okręgówka)
II.
21 lipca - Wyzwolenie Chorzów (Okręgówka)
III. 28 lipca 4:4 Źródło Kromołów (A Klasa)
IV. 1 sierpnia 4:6 Orzeł Mokre (Okręgówka)
V. 4 sierpnia 1:0 KS Giebło (A Klasa)
VI. 11 sierpnia -  Łagisza (Okręgówka)
PIERWSZA KOLEJKA A KLASY : 18 sierpnia 2018 roku

 

PIERWSZY TRENING: 17 lipca 2018 roku
I. 20 lipca 3:12 Strażak Rajsko (A Klasa Oświęcim)
II. 28 lipca 1:5 KP Preczów (A Klasa)
III. 1 sierpnia 3:1 KS Mydlice (A Klasa)
IV. 4 sierpnia 4:1 Błękitni Sarnów (A Klasa)
IV. 11 sierpnia -  Niwy Brudzowice (A Klasa)
PIERWSZA KOLEJKA A KLASY : 18 sierpnia 2018 roku

 

PIERWSZY TRENING: 10 lipca 2018 roku
I. 29 lipca 2:2 Trzy Korony Żarnowiec (A Klasa)
II. 
4 sierpnia 0:1 Skalniak Kroczyce (A Klasa)
III. 11 sierpnia - JSPW Zawiercie (B Klasa)
PIERWSZA KOLEJKA A KLASY : 18 sierpnia 2018 roku

 

PIERWSZY TRENING: 10 lipca 2018 roku
I. 25 lipca 2:1 Zagłębiak Tucznawa (A Klasa)
II.
29 lipca - KS Złoty Potok (A Klasa Częstochowa)
II. 1 sierpnia 1:3 Łazowianka Łazy (Okręgówka)
III.  5 sierpnia 0:3 LKS Żyglin (A Klasa Bytom)
IV. 11 sierpnia - Piast Ożarowice (A Klasa Bytom)
PIERWSZA KOLEJKA A KLASY : 18 sierpnia 2018 roku

źródło: własne
foto: własne

VIDEO