PLEŚNIK GORENICE 1:4 PILICZANKA II PILICA
SKurkowski 90+3- Kurkowski 14(sam), Nowak 39, 40, Słowik 52

PILICZANKA: II: M. Kowalski - Słowik, Janicki, Kazior, Kalamat (80' Rybczyński)- Nowak (46' Osuch), Kurczek (55' Rak), M. Węglarz, D. Musialski (46' Szczeklik), Grabowski- Goncerz(70' K. Węglarz)

Żółte kartki: Kot- Grabowski / Czerwona Kartka: Janicki (89' złapanie za koszulkę, faul taktyczny)

Od zwycięstwa rozpoczęła Piliczanka rozgrywki w A-klasie. W sobotę wygrała wyraźnie w Gorenicach, już do przerwy prowadząc trzema bramkami. Pierwotnie mecz miał się odbyć na pilickim obiekcie, lecz z powodu zalania boiska doszło do zmiany gospodarza zawodów. Piliczanie do Gorenic pojechali w bardzo mocnym składzie. W pierwszej odsłonie byli lepsi z gry i już w 11 minucie powinni byli prowadzić. Po wrzutce z boku Słowika, Goncerz przestrzelił w stuprocentowej sytuacji nad bramką. Jak się jednak okazało co co się odwlecze. 3 minuty później było 1-0 dla gości z Pilicy. Mariusz Węglarz dorzucił piłkę z „wolnego” pod linią boczną, a ta przy udziale Kurkowskiego, wpadła do bramki Leśnika. Minutę później powinno być 1-1, lecz „setki” nie wykorzystali gospodarze, podobnie jak 9 minut później Nowak Ten zrehabilitował się jednak i to jeszcze przed przerwą. W 39 minucie w sytuacji sam na sam trafił nad bramkarzem. Natomiast minutę później dostał krzyżową piłkę na wolne pole od Kaziora i nabił Mendeckiego, od którego piłka wpadła, myląc bramkarza. Krótko po zmianie stron, w 52 minucie M. Węglarz dograł piłkę z „rożnego' na bliższy słupek, a przy nim Słowik ubiegł rywala, trafiając na 4-0. W końcówce Piliczanie spuścili z tonu, w ich poczynania wkradł się chaos i nie obyło się bez konsekwencji. W 89 Janicki pzewinił taktycznie, łapiąc rywala za koszulkę, a arbiter pokazał mu „czerwień”. Natomiast w ostatniej z doliczonych minut Kurkowski w sytuacji sam na sam ograł Kowalskiego i strzałem do „pustaka”, zdobył bramkę honorową.

12 sierpnia 2017, 17:00 – Charsznica
SPARKTAK CHARSZNICA 2:2 OSPEL WIERBKA
?, ? - Krystian Slowikowski x2

OSPEL: L. Ziaja- K. Karczewski D. Ziaja K. Slowikowski T. Dudek - R. Gacek A. Musialski A. Nowakowski M. Dylewski P. Tkacz - D. Bartos