16:00 | Skargi 15
Przemsza O. vs MKS Poręba
16:00 | Białej Przemszy 1

Jedenastka Regionu 2017/2018

W weekend w dniach 17-18 czerwca po raz ostatni kluby naszego regionu wybiegły na zieloną murawę do walki o ligowe punkty w kampanii sezonu 2017/2018. Przyjrzeliśmy się występom wszystkich piłkarzy przez cały sezon i wybraliśmy tych najlepszych, którzy trafili do naszej "Jedenastka Regionu 2017/2018".

Na ławce rezerwowych Jedenastki Regionu zasiadło kolejnych dwóch napastników 21-letni Krzysztof Minor ze Sparty Szczekociny oraz 35-letni Bartosz Goncerz reprezentujący barwy Piliczanki Pilica.

Trzecim z napastników do Jedenastki Regionu 2017/2018 został wybrany 43-letni Adam Głąb z Klubu Sportowego Giebło który rozegrał łącznie 25 meczy, czyli 1 987minut zobaczył trzy żółte kartki i zdobył 23 gole.

Drugim z napastników do Jedenastki Regionu 2017/2018 został wybrany 45-letni grający trener Źródła Kromołów Bogdan Szadkowski który zagrał łącznie 26 spotkań czyli 2 145 minut zobaczył siedem żółtych kartoników oraz został ukarany czerwoną kartką i zdobył 12 bramek.

Pierwszym z napastników do Jedenastki Regionu 2017/2018 został wybrany 26-letni Mateusz Skrzypek z Źródła Kromołów który rozegrał wystąpił w 28 spotkaniach czyli 2 515 minut zobaczył cztery żółte kartki i strzelil 40 bramek!!!

Na ławce rezerwowych Jedenastki Regionu zasiadło kolejnych dwóch pomocników obaj występują w Źródle Kromołów to 26-letni Michał Kozłowski i 23-letni Mateusz Sokołowski.

Czwartym pomocnikiem do Jedenastki Regionu 2017/2018 został wybrany 22-letni Bartosz Wacławik reprezentujący barwy Źródła Kromołów który rozegrał łącznie 23 spotkania czyli 2050 minut zobaczył cztery żółte kartki i zdobył 12 bramek.

Trzecim z pomocników do Jedenastki Regionu 2017/2018 został wybrany 26-letni Mateusz Wawoczny z Warty Zawiercie który rozegrał łącznie 15 spotkania w pełnym wymiarze czasowym!!! Czyli 1350 minut zobaczył trzy żółte kartki i zdobył 4 bramki.

Drugim z pomocników do Jedenastki Regionu 2017/2018 został wybrany 25-letni Dawid Bartos z LTS Wierbka który rozegrał łącznie 23 spotkania czyli 2050 minut zobaczył cztery żółte kartki i zdobył 17 bramek.

Pierwszym z pomocników do Jedenastki Regionu 2017/2018 został wybrany 24-letni Kamil Majewski ze Skalniaka Kroczyce który rozegrał łącznie 24 spotkania czyli 2 098 minut zobaczył dziewięć żółtych kartek i jedną czerwoną oraz zdobył 17 bramek.

Na ławce rezerwowych Jedenastki Regionu zasiadło dwóch piłkarzy 25-letni Kamil Ziaja z LTS Wierbka oraz 28-letni Mateusz Mikoda który jesienią reprezentował barwy KS Giebło a wiosną grał w drużynie Źródła Kromołów.

Trzeci obrońca w Jedenastce Regionu 2017/2018 to 32-letni Łukasz Pasternak z Źródła Kromołów który rozegrał 24 spotkania w zakończonym sezonie czyli 2 103 minut zobaczył dwie żółte kartki i zobaczył jedną czerwoną oraz zdobył dwie bramki.

Drugim z obrońców do Jedenastki Regionu 2017/2018 został wybrany 36-letni Łukasz Pasternak z Źródła Kromołów który rozegrał 24 spotkania w zakończonym sezonie czyli 1 987 minut zobaczył pięć żółtych kartek oraz zdobył pięć bramek.

Pierwszym z obrońców do Jedenastki Regionu 2017/2018 został wybrany 27-letni Jakub Hepo ze Skalniaka Kroczyce który rozegrał pełne 29 meczy czyli 2 610 minut zobaczył trzy żółte kartki oraz zdobył jedną bramkę.

W naszym zestawieniu między słupkami znalazł się bramkarz 46-letni Grzegorz Sokołowski który w całym sezonie zagrał w 25 meczach w tym w ośmiu pojedynkach zachował czyste konto, wpuścił 27 goli.

Rezerwowy bramkarz sezonu 2017/2018 to 27-letni golkiper Skalniaka Kroczyce Wojciech Ciszewski który w całym sezonie zagrał w 30 meczach w tym w dziesięciu pojedynkach zachował czyste konto, wpuścił 40 goli.

źródło: własne