sobota, 17 listopad 2018
RKS Grodziec vs Warta Zawiercie
13:00 | Będzin
sobota, 23 marzec 2019
SKS Łagisza vs Łazowianka
16:00 | Małachowskiego 43
sobota, 23 marzec 2019
Górnik Bobrowniki vs Źródło
16:00 | Skargi 15
sobota, 17 listopad 2018
Skalniak vs MKS Poręba
13:00 | Sportowa 1

Premie za występy młodzieżowców

Celem akcji jest nagrodzenie klubów HAIZ IV ligi, ZINA Klasy Okręgowej i Klasy A, które promują zawodników młodzieżowych – wychowanków lub zawodników, którzy są szkoleni w klubie nieprzerwanie od początku sezonu 2015/2016.  Zawodnikami młodzieżowymi są zawodnicy, którzy w roku kalendarzowym, w którym następuje zakończenie danego sezonu rozgrywkowego, ukończyli 20. rok życia oraz zawodnicy młodsi. W sezonie 2017/2018 za młodzieżowca może być uważany zawodnik urodzony w 1998 roku lub później. Za zawodnika młodzieżowca uważa się wyłącznie zawodnika posiadającego obywatelstwo polskie oraz jest wychowankiem Klubu lub gra                w klubie co najmniej 2 lata.
 
Trzy zespoły HAIZ IV ligi spośród 32 grających, których zawodnicy młodzieżowcy rozegrają największą ilość minut w sezonie 2017/2018 (baraże nie są wliczane do końcowego wyniku), otrzymają nagrody finansowe w wysokości: 1. miejsce: 5.000 zł 2. miejsce: 4.000 zł 3. miejsce: 3.000 zł. 2. Wypłata nagród, o których mowa w ust. 1 nastąpi po wystawieniu przez klub odpowiedniego dokumentu obciążeniowego.  Cztery zespoły ZINA Klasy Okręgowej spośród 64 grających, których zawodnicy młodzieżowcy rozegrają największą ilość minut w sezonie 2017/2018, otrzymają nagrody finansowe w wysokości: 1. miejsce: 4.500 zł 2. miejsce: 3.000 zł 3. miejsce: 2.500 zł 4. miejsce: 2.000 zł. 2. Wypłata nagród, o których mowa w ust. 1 nastąpi po wystawieniu przez klub odpowiedniego dokumentu księgowego. Zespoły 12 Podokręgów Klasy A (Bielsko Biała, Bytom, Częstochowa, Katowice, Lubliniec, Racibórz, Rybnik, Skoczów, Sosnowiec, Tychy, Zabrze, Żywiec), których zawodnicy młodzieżowcy rozegrają największą ilość minut w sezonie 2017/2018, otrzymają nagrody finansowe w wysokości: 1. miejsce: 1.200 zł 2. miejsce: 800 zł.

HAIZ IV LIGA (minuty kiedy zawodnicy przebywali na boisku)
13028 – TS Podbeskidzie II S.A.
10277 – Tyski Sport II S.A.
9976 – GKS Piast II S.A. Gliwice
9695 – RKS Raków II Częstochowa S.A.
5861 – MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
2762 – GKS Gwarek Ornontowice
1957 – KP Beskid Skoczów
1003 – LKS Sparta Lubliniec
900 – LKS Goczałkowice
714 – KS Polonia Łaziska Górne
640 – JSP Szczakowianka
573 – LKS Polonia Poraj
523 – MKS Lędziny
314 – KP Warta Zawiercie
221 – BKS Sarmacja Będzin
195 – KS Unia Racibórz
143 – TS Szombierki Bytom
82 – LKS Drzewiarz Jasienica
73 – KS Kuźnia Ustroń
27 – KS Spójnia Landek
27 – LKS Czaniec
1 – MKS Śląsk Świętochłowice
0 – Bytomski Sport Polonia Bytom, GKS Dąb Gaszowice, GKS Radziechowy – Wieprz, KS Decor Bełk, KS Górnik Piaski, KS Ruch Radzionków, LKS Przemsza Siewierz, LKS Wilki Wilcza, MKS Myszków, RKS Grodziec

ZINA KLASA OKRĘGOWA
22800 – Zagłębie II S.A. Sosnowiec
15583 – KS ROW II 1964 Rybnik
13799 – LKS Naprzód Czyżowice
10985 – GKS Grunwald Ruda Śląska
10089 – AKS Wyzwolenie Cez Chorzów
  7989 – MKS Iskra Pszczyna
  7868 – KS Naprzód Rydułtowy
  7758 – LKS Sokół Wola
  7751 – LKS Piast Ożarowice
  6262 – GKS Krupiński Suszec
  6108 – KS Rafako Racibórz
  5552 – LKS Łąka
  4613 – LKS Tęcza Wielowieś
  4519 – LKS Przyszłość Ciochowice
  4382 – UKS Szopienice
  4220 – KS Rymer Rybnik
  4217 – KS Przyszłość Rogów
  3711 – KS Piast Bieruń
  3698 – KS Naprzód Borucin
  3599 – AKS Mikołów
  3436 – LKS Silesia Lubomia
  3202 – LKS 1908 Nędza
  3012 – LKS Naprzód 46 Zawada
  2901 – KS 1905 Krzanowice
  2889 – GKS Wawel Wirek
  1992 – KS 94 Rachowice
  1924 – BKS Sparta Katowice
  1787 – MKS Pogoń Ruda Śląska
  1606 – KS Polonia Marklowice
  1591 – KS Orzeł Biały Piekary Śląskie
  1396 – MKS Zaborze
  1395 – LKS Raszczyce
  1258 – MKS 32 Radziejów-Popielów
  1137 – LKS Jedność 32 Przyszowice
    952 – LKS Naprzód Syrynia
    683 – HKS Odra Miasteczko Śląskie
    651 – LKS Forteca Świerklany
    542 – MKS Siemianowiczanka
    479 – LGKS 38 Podlesianka Katowice
    468 – LKS Gwiazda Skrzyszów
    328 – KS Płomień Połomia
    295 – LKS Ogrodnik Tychy
    248 – ŁTS Łabędy
    177 – LKS Granica Ruptawa
    140 – KS Slavia Ruda Śląska    
      10 – GKS Urania Ruda Śląsk
      10 – MKS Górnik 09 Mysłowice
       3 – MKS Łazowianka Łazy
       0 – APN Odra, KS Cyklon Rogoźnik, KS Silesia Miechowice, KS Unia Dąbrowa Górnicza, LKS Drama Zbrosławice, LKS Krzyżanowice, LKS Orzeł Miedary, LKS Orzeł Mokre
LKS Orzeł Nakło Śląskie, LKS Pogoń Imielin, LKS Tęcza Błędów, LKS Unia Kosztowy, LKS Unia Książenice, LKS Zameczek Czernica, MKS Górnik Wojkowice, SKS Łagisza

źródło: slzpn.katowice.pl
foto: własne

VIDEO