SPARINGI LATO 2018

 

PIERWSZY TRENING: 10 lipca 2018 roku
I. 14 lipca - Zieloni Żarki (IV Liga)
II. 18 lipca - Gwarek Tarnowskie Góry (III Liga)
III. 21 lipca - Przyszłość Ciechowice (Okręgówka)
IV. 28 lipca- GKS Radziechowy-Wieprz (IV Liga)
V. 4 sierpnia - Polonia Poraj (IV Liga)
PIERWSZA KOLEJKA IV LIGI : 11 sierpnia 2018 roku

 

PIERWSZY TRENING: 9 lipca 2018 roku
I. 14 lipiec g. 11:00 - GKS II Tychy (IV Liga)
II. 18 lipiec g. 18:00 - Skra Częstochowa (II Liga)
III. 21 lipiec g. ??:00 - Czechowice-Dziedzice (IV Liga)
IV. 28 lipiec g. 11:00 - Podbeskidzie II Bielsko-Biała (IV Liga)
V. 4 sierpnia g. 11:00 -  Drzewiarz Jasienica (IV Liga)
PIERWSZA KOLEJKA IV LIGI : 11 sierpnia 2018 roku

 

 

PIERWSZY TRENING: 9 lipca 2018 roku
I. 18 lipca - Lotnik Kościelec (Okręgówka)
II. 21 lipca - Zieloni Żarki (IV Liga)
III. 25 lipca - Raków II Częstochowa (IV Liga)
IV. 28 lipca - GKS II Tychy (IV Liga)
V. 1 sierpnia - wolny termin
VI. 5 sierpnia - Warta Działoszyn (IV Liga grupa łódź)
PIERWSZA KOLEJKA IV LIGI : 11 sierpnia 2018 roku

 

PIERWSZY TRENING: 9 lipca 2018 roku
I. 14 lipca- Gwarek Tarnowskie Góry (III Liga)
II. 18 lipca - Rekord Bielsko-Biała (III Liga)
III. 21 lipca - LKS Bełk (IV Liga)
IV. 25 lipca - ŁKS II Łódź (Okręgówka)
V. 28 lipca - MKS Trzebinia (III Liga)
VI. 04 sierpień - Unia Oświęcim (IV Liga)
PIERWSZA KOLEJKA IV LIGI : 11 sierpnia 2018 roku

 

PIERWSZY TRENING: 10 lipca 2018 roku
I. 14 lipca - Warta Zawiercie (IV Liga)
II. 18 lipca - KS Panki (Okręgówka)
III. 21 lipca - MKS Myszków (IV Liga)
IV. 28 lipca - Skra Częstochowa U-19
V.  4 sierpnia - Zagłębie II Sosnowiec (Okręgówka)
PIERWSZA KOLEJKA IV LIGI : 11 sierpnia 2018 roku

 

PIERWSZY TRENING: 16 lipca 2018 roku
I. 21 lipca - Tęcza Błędów (Okręgówka)
II. 25 lipca - Odra Wodzisław (
Odra Wodzisław Śląski (http://gornik-piaski.pl)Okr
Okręgówka)
III. 28 lipca - Górnik Sosnowiec (A Klasa)
IV. 1 sierpnia - Łagisza (Okręgówka)
V. 4 sierpnia - Niwka Sosnowiec (Okręgówka)
PIERWSZA KOLEJKA IV LIGI : 11 sierpnia 2018 roku

 

PIERWSZY TRENING: 10 lipca 2018 roku
I.
II.
III.
IV.
V.
PIERWSZA KOLEJKA IV LIGI : 18 sierpnia 2018 roku

 

PIERWSZY TRENING: 16 lipca 2018 roku 
I.
II.
III.
IV.
V.
PIERWSZA KOLEJKA IV LIGI : 18 sierpnia 2018 roku

 

PIERWSZY TRENING: 12 lipca 2018 roku
I. 14 lipca - Skalniak Kroczyce (A Klasa)
II.
21 lipca - LZS Mrzygłód (A Klasa)
III. 25 lipca - Spójnia Osiek-Zimnodół (Okręgówka)
IV. 28 lipca - Sparta Szczekociny (A Klasa)
V. 4 sierpnia -  sparingpartner poszukiwany
PUCHAR POLSKI: 11 sierpnia 2018 roku
PIERWSZA KOLEJKA OKRĘGÓWKI : 15 sierpnia 2018 roku

 

PIERWSZY TRENING: 9 lipca 2018 roku
I. 14 lipca - Piliczanka Pilica (Okręgówka)
II.
21 lipca - Wyzwolenie Chorzów (Okręgówka)
III. 28 lipca - LZS Mrzygłód (A Klasa)
IV. 1 sierpnia - Orzeł Mokre (Okręgówka)
V. 4 sierpnia -  sparingpartner poszukiwany
VI. 11 sierpnia -  Łagisza (Okręgówka)
PIERWSZA KOLEJKA A KLASY : 18 sierpnia 2018 roku

 

PIERWSZY TRENING: 17 lipca 2018 roku
I. 20 lipca - Strażak Rajsko (A Klasa Oświęcim)
II. 27 lipca - KP Preczów (A Klasa)
III. 4 sierpnia - Błękitni Sarnów (A Klasa)
IV. 11 sierpnia -  Niwy Brudzowice (A Klasa)
PIERWSZA KOLEJKA A KLASY : 18 sierpnia 2018 roku

 

PIERWSZY TRENING: 10 lipca 2018 roku
I.
II.

III.
IV.
V.
VI.
PIERWSZA KOLEJKA A KLASY : 18 sierpnia 2018 roku

 

PIERWSZY TRENING: 10 lipca 2018 roku
I.
II.

III.
IV.
V.
VI.
PIERWSZA KOLEJKA A KLASY : 18 sierpnia 2018 roku

źródło: własne
foto: własne

VIDEO