Gra liga w regionie 9-10 czerwca 2018

HAIZ IV LIGA - 30 kolejka
WARTA ZAWIERCIE 1:1 PIAST II GLIWICE
Michał Mąka 87 - Mateusz Broda 90
WIĘCEJ....

ZINA KLASA OKRĘGOWA - 30 kolejka
ŁAZOWIANKA ŁAZY 1:1 WYZWOLENIE CHORZÓW
Piotr Wolny 66 - Łukasz Kocur 41

ŁAZOWIANKA: 25 Marcin Drożdzik - 10 Mateusz Kozłowski, 4 Kamil Pysno, 7 Leszek Płoszański (60' 13 Kamil Głośny), 11 Adrian Piżuch, 22 Wojciech Gałęziok (60' 2 Dariusz Rak), 5 Michał Gajewicz, 18 Piotr Wolny, 8 Attah Teche Abanda (60' 20 Daniel Zieliński), 16 Sebastian Szwaja (60' 19 Piotr Białek), 6 Dawid Rewers.

KLASA OKRĘGOWA KRAKÓW - 24 kolejka
SOKÓŁ KOCMYRZÓW 1:2 PILICZANKA PILICA
Paweł Zawrzykraj 5 - Bartosz Goncerz 15, Marcin Marko 93

PILICZANKA: 12 Michał Kowalski - 5 Michał Kalamat, 3 Bartłomiej Janicki, 13 Mariusz Węglarz, 6 Norbert Kurczek, 18 Karol Jajkiewicz, 8 Bartosz Goncerz, 10 Karol Głąb, 7 Arkadiusz Tokarski (73' 14 Piotr Karpała), 4 Marcin Marko, 11 Łukasz Musialski (80' 17 Norbert Słowikowski).

LIGA OKRĘGOWA CZĘSTOCHOWA - 33 kolejka
WARTA MSTÓW 1:1 SPARTA SZCZEKOCINY
Krzysztof Pijor 33 - Łukasz Piszczek 20

SPARTA: 93 Piotr Drożdżowski - 8 Łukasz Antczak, 20 Kacper Grzybek, 6 Adrian Łuszcz (89' 3 Mateusz Winczakiewicz), 15 Kamil Walasek (82' 18 Dawid Pawlusiński)
19 Sebastian Sułkiewicz, 4 Maciej Stefański, 11 Kamil Piszczek (65' 10 Grzegorz Jastrząb), 17 Damian Nowak, 7 Krzysztof Minor (75' 9 Piotr Gała), 5 Piotr Dziuba.

PATRICK A KLASA SOSNOWIEC - 30 KOLEJKA
CKS CZELADŹ 1:0 ŹRÓDŁO KROMOŁÓW
Łukasz Popadeńczuk 22

ŹRÓDŁO: 1 Grzegorz Sokołowski - 24 Adrian Otręba, 7 Łukasz Zamora (60' 88 Igor Kolanko), 8 Marek Łągiewka, 23 Marek Surowiec, 16 Bartłomiej Rozlał, 69 Łukasz Pasternak 13 Patryk Otczyk, 10 Mateusz Skrzypek, 77 Marcin Gryc, 2 Cezary Seweryn.

Łukasz Popadeńczuk w 61 minucie ukarany drugą żółtą kartką a co za tym idzie czerwonym kartonikiem.

AKS NIWKA SOSNOWIEC 4:0 SKALNIAK KROCZYCE
Mateusz Majchrzak 23, 56, Bartosz Jaworski 74, 83

SKALNIAK: 1 Wojciech Ciszewski - 22 Dawid Wasik, 16 Jakub Hepo, 2 Dawid Czubala, 17 Dawid Mroziński, 8 Artur Kondas, 11 Jacek Kania (65' 9 Adrian Powązka), 5 Radosław Dudek, 4 Dawid Cupiał (85' 13 Łukasz Kulesza), 6 Andrzej Sytniowski, 14 Mateusz Kozłowski.

MKS UJEJSCE 5:0 MKS PORĘBA
Andrzej Tojak 28, 56, Paweł Kabut 67, 82, Piotr Olszowski 88

PORĘBA: 25 Sławomir Drabek - 7 Mateusz Drabek, 6 Wojciech Kirejew, 13 Patryk Turuń, 18 Artur Oczko (46' 17 Karol Żyliński), 11 Rafał Kubik, 15 Kamil Małka, 16 Kamil Mikoda, 4 Paweł Spyra, 10 Patryk Tragarz, 2 Tymoteusz Turlej.

A KLASA OLKUSZ - 29 KOLEJKA
LTS WIERBKA 4:3 PROMIEŃ PRZEGINIA
Artur Musialski 45, 90 Marcel Koniec 57, Paweł Tkacz 86 - Kacper Majewski 30, Marek Stach 60, Jakub Nowak 68

WIERBKA: 12 Mateusz Jurczak - 11 Grzegorz Zasuń (78' 16 Krystian Karczewski), 23 Paweł Tkacz, 14 Dawid Ziaja, 2 Kamil Ziaja 7 Jakub Nowak (89' 13 Damian Osuszek), 18 Dawid Bartos, 9 Artur Musialski, 8 Krystian Słowikowski (75' 3 Artur Kyć), 6 Przemysław Lis (55' 19 Marcel Koniec), 5 Jarosław Nowakowski.

PATRICK B KLASA SOSNOWIEC 30 KOLEJKA
KS WYSOKA 1:2 UNIA II DĄBROWA GÓRNICZA
Grzegorz Bereda 41 - Patryk Adamczyk 11, 49

WYSOKA: 99 Mateusz Pilis - 8 Paweł Pałka, 13 Artur Wnuk, 16 Mariusz Piec, 18 Łukasz Mądrzejewski, 14 Tadeusz Wnuk, 5 Piotr Kiszczyński, 10 Grzegorz Bereda, 7 Mateusz Dudłak, 3 Michał Macha, 4 Piotr Gajewski.

ZAGŁEBIAK TUCZNAWA 1:5 ŁAZOWIANKA II ŁAZY
Karol Kurzaczek 80 - Michał Góźdź 21, 74, Bartłomiej Wróbel 35, Radomir Kowalski 58, Łukasz Piżuch 82

ŁAZOWIANKA II:  1 Jan Stańczyk - 16 Jakub Stanisławek (45' 15 Jakub Wątroba), 7 Adrian Maciążek (70'18 Jakub Nicoś), 8 Łukasz Piżuch, 22 Bartłomiej Wróbel, 9 Bartosz Kyrcz (70' 13 Dominik Nowak), 11 Bartosz Sawicki, 20 Michał Góźdź (75' 6 Tomasz Celka), 2 Dariusz Rak, 4 Michał Białek ,10 Radomir Kowalski.

KS GMINY II PSARY 4:2 KS GIEBŁO
Rafał Strzelecki 9, Adam Katolik 26, Damian Biedroń 51, Krystian Dębski 92 - Mateusz Tokarski 11, Dawid Barczyk 72

GIEBŁO: 99 Kamil Kućmierz - 9 Michał Sokołowski (78' 5 Piotr Turlej), 2 Mateusz Tokarski, 33 Dawid Szymusik, 21 Paweł Stolarczyk, 7 Daniel Matusiak (45' 25 Kacper Bartos), 11 Damian Koziński (52' 20Adrian Szlachta), 4 Paweł Głąb (52' 15 Patryk Wołek), 89 Kamil Biały, 10 Dawid Barczyk, 14 Damian Latko (72' 6 Sebastian Szlachta).

JSPW ZAWIERCIE 3:0(wo) AKS II NIWKA SOSNOWIEC
AKS Niwka II Sosnowiec wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

źródło: własne
foto: własne / regionalnapilka.pl

VIDEO