Źródło Kromołów vs Sokół Orzech
17:00 | ul. Browar 7 , Kromołów
Unia Kosztowy vs Przemsza S.
17:00 | Paderewskiego 4

GRZĄBA: W sobotę gościmy u siebie drużynę z Kroczyc i chcemy postawić kropkę nad i

Wygraliśmy mecz zasłużenie będąc drużyną zdecydowanie lepszą, ale ostatnie 20 minut meczu było w naszym wykonaniu żenujące. Dzisiaj nasze zmiany oprócz Adriana Rakoczego, który zdobył 2 bramki nie pomogły drużynie. Mając wynik 4:0 tracimy z niczego 2 bramki i robimy sobie nerwówkę. Tak być nie może. Musimy pamiętać, że mecz trwa 90 minut, a ostatnie 20 minut pozwoliliśmy drużynie Okradzionowa na wszystko. Będąc w każdym aspekcie drużyną lepszą,  nie możemy doprowadzać do takiej sytuacji. Masz przeciwnika na deskach to musisz go dobić, a nie dawać tlen. Cóż, było minęło, zostały nam 2 kroki do awansu i już myślimy tylko o meczu w Żelisławicach. Jedziemy po kolejne 3 punkty - powiedział po wygranej swojej drużyny z Przemszą Okradzionów trener AKS Niwka Sosnowiec Mariusz Grząba.

Zasłużone zwycięstwo naszej drużyny. Drużyna zrealizowała plan na to spotkanie. Ważne było, aby jak najszybciej napocząć drużynę Ostoi i tak też się stało. Strzeliliśmy bramkę już w drugiej minucie. Praktycznie pierwsza połowa wygrana 3:0 rozstrzygnęła to spotkanie. Druga połowa to kontrola meczu i dużo niewykorzystanych setek naszej drużyny. Ale brawa dla chłopaków za podejście do meczu i zrealizowanie celu jakim były 3 punkty. Został nam ostatni krok w drodze do celu. W sobotę gościmy u siebie drużynę z Kroczyc i chcemy postawić kropkę nad i - dodał trener AKS Niwka Sosnowiec Mariusz Grząba po zwycięstwie nad Ostoją Żelisławice.

źródło: regionalnapilka.pl