sobota, 23 marzec 2019
Warta Zawiercie vs Gwarek Ornontowice
16:00 | Moniuszki 10
sobota, 23 marzec 2019
SKS Łagisza vs Łazowianka
16:00 | Małachowskiego 43
sobota, 23 marzec 2019
Górnik Bobrowniki vs Źródło
16:00 | Skargi 15
sobota, 23 marzec 2019
Przemsza O. vs MKS Poręba
16:00 | Białej Przemszy 1

BENSZ: Nie szukałbym przyczyny porażki, jesteśmy w innym miejscu od Warty

Jakie widzi Pan przyczyny porażki z Warta Zawiercie?
Nie szukałbym przyczyny porażki, jesteśmy w innym miejscu od Warty. Oni walczyli jeszcze o utrzymanie a my powoli chcemy próbować innego ustawienia. Gra w środę jak dla mnie do praca a potem bezpośrednio jechałem na mecz gdzie byłem o 18.05 w Zawierciu i ciężko po całym dniu zagrać dobre spotkanie. Przede wszystkim to trzy bramki strzeliliśmy sobie sami po indywidualnych błędach i to one zaważyły o wyniku spotkania, z całym szacunkiem dla Zawiercia za konsekwencje i wykorzystanie tych sytuacji.

Przyzna Pan ze w tym meczu ciężko było Wam się przebić przez obronę Warty zaskoczyło to Pana bowiem w sezonie Warta traciła dużo bramek i nie powinno być  to problemem mając takiego napastnika jak Andrzejewski?
Popełnialiśmy proste błędy w obronie a sam Andrzejewski meczu nam nie wygra. Chyba każdy z Nas nie zaliczy tego meczu do udanych.

Jedenastka dla  Warty słusznie podyktowana?
Dla mnie karnego nie było. Najpierw obroniłem strzał a potem siłą rozpędu wpadłem w napastnika tak jak i on we mnie. Dziwna decyzja sędziego.

Po przerwie ruszyliście do natarcia stracona bramka podcięła Wam skrzydła i ustawiła wynik meczu?
Traciliśmy bramki jak juniorzy. Chcieliśmy drugą połowę podyktować pod nasze dyktando, ale nie da narzucić się tempa nie grając konsekwentnie i popełniać kuriozalne błędy.

W nowym sezonie zobaczymy Pana ponownie w barwach Myszkowskiego Klubu Sportowego Myszków?
Szczerze sam nie wiem gdzie się znajdę. W Myszkowie czuję się dobrze. Coś dobrego się tworzy więc jeszcze czas na takie zastanowienie. Czas pokaże co dalej.


TABELA TERMINARZ

źródło: ruchradzionkow.com
foto: ruchradzionkow.com - Z. Taul

VIDEO