16:00 | Skargi 15
Przemsza O. vs MKS Poręba
16:00 | Białej Przemszy 1

WOJSYK: Spodziewaliśmy się trudnego meczu, bo pamiętaliśmy mecz z Zawiercia

Niemal od początku gry zapowiadało się, że będzie to mecz do pierwszej bramki. Tak się stało. Sam przebieg meczu należy uznać za wyrównany. Ze wskazaniem na nas w pierwszej połowie, a w drugiej na Wartę. Ale tak naprawdę do momentu mojego gola ani my ani oni nie stworzyliśmy bodaj ani jednej klarownej sytuacji. Spodziewaliśmy się trudnego i zaciętego meczu, bo pamiętaliśmy dobrze nasze spotkanie w Zawierciu, który jesienią przegraliśmy. Po przerwie dopadło nas zmęczenie, i to odbiło się na przebiegu meczu. Koniec końców to jednak my cieszyliśmy z bramki i ze zwycięstwa. A trzy punkty dopisane w takich okolicznościach cieszą o wiele bardziej niż na przykład po gładkim 5:0. Musimy jak najszybciej wygrać tą ligę, czyli zdobyć te wymagane cztery punkty w dwóch najbliższych meczach, by mieć przed barażami jeszcze czas na regenerację - powiedział zawodnik Ruchu Radzionków Robert Wojsyk.