15:00 | Ptakowice 1
Błękitni Sarnów vs MKS Poręba
15:00 | ul. Główna 1, Sarnów

WOLNY: Chciałbym zaproponować Panu Grzelcowi, niech się zajmie czymś innym lub ogródkiem, bo taki poziom...

Pierwsze 45 minut było senne i spokojne. Każda z  drużyn miała po jednej dogodnej sytuacji i to tyle. Druga połowa zaczęła się od indywidualnej akcji Wasika i zakończyła się  bramką. Nie minęło 10 minut, a strzeliliśmy gola na 2:0 - cudowna akcja Majewskiego i dołożenie nogi Mrozińskiego. I od 67 minuty mamy „show” sędziego. Najpierw nie zauważył faulu na Majewskim, który krzyknął w jego stronę „Panie sędzio był faul" i dostał żółtą kartkę. Nie minęły 2 minuty i mamy rzut wolny dla Unii. Zawodnik przedobrzył, bo piłka wyszła daleko za szesnastkę i co się dzieje? Gwizdek i karny dla Unii, nikt się nie przepychał ani krzyczał, a sędzia zauważył rzekomy faul - oczywiście przez Majewskiego. Prócz karnego tak jak obiecał przed meczem, że Majewski nie dokończy meczu, to wlepił mu 2 kartkę! Gramy w 10 i remisujemy mecz 2:2. Chciałbym zaproponować Panu Grzelcowi, niech się zajmie czymś innym lub ogródkiem, bo taki poziom jaki prezentuje obecnie, to na festynach lepiej sędziują - powiedział po remisie dwa do dwóch z Unią Ząbkowice szkoleniowiec Skalniaka Kroczyce Dariusz Wolny.

źródło: regionalnapilka.pl