sobota, 20 październik 2018
Slavia Ruda Śląska vs Warta Zawiercie
11:00 | Sosinki 1
sobota, 20 październik 2018
Łazowianka vs Sokół Orzech
15:00 | ul. Wiejska 1, Łazy
sobota, 20 październik 2018
Drama Zbrosławice vs Źródło
15:00 | Ptakowice 1
sobota, 20 październik 2018
Błękitni Sarnów vs MKS Poręba
15:00 | ul. Główna 1, Sarnów

Jedenastka Regionu (XX) & (XXI)

 

Jedenastka weekendu numer XX rozegrała mecze w ostatnich dniach kwietnia i pierwsze trzy dni maja kluby naszego regionu wybiegły na zieloną murawę do walki o ligowe punkty w kampanii wiosennej sezonu 2017/2018. Przyjrzeliśmy się występom wszystkich piłkarzy i wybraliśmy tych najlepszych, którzy trafili do naszej "Jedenastki Regionu" numer dziewiętnaście.

Najwięcej zawodników w "Jedenastki Regionu" znalazło się z Źródła Kromołów które wygrało spotkanie przed własną publicznością z Niwami Brudzowice, w sumie czterech, pozostałych siedmiu zawodników reprezentuje barwy trzech klubów tj. KS Giebło, Skalniaka Kroczyce oraz Łazowianki Łazy.

Zawodnikiem kolejki wybrano napastnika Źródła Kromołów 27-letniego Mateusza Skrzypka który zdobył dwie bramki w szlagierze PATRICK A Klasy i znacznie przyczynił się do wygranej podopiecznych Bogdana Szadkowskiego z Niwami Brudzowice.

Jedenastka weekendu numer XXI rozegrała swoje spotkania w weekend 5-6 maja, kluby naszego regionu wybiegły na zieloną murawę do walki o ligowe punkty w kampanii wiosennej sezonu 2017/2018. Przyjrzeliśmy się występom wszystkich piłkarzy i wybraliśmy tych najlepszych, którzy trafili do naszej "Jedenastki Regionu" numer dziewiętnaście.

Najwięcej zawodników w "Jedenastki Regionu" znalazło się z Warty Zawiercie która wygrała spotkanie przed własną publicznością z Rakowem II Częstochowa, w sumie trzech, pozostałych ośmiu zawodników reprezentuje barwy czterech klubów tj. KS Giebło, Wierbka oraz Łazowianki Łazy.

Zawodnikiem kolejki wybrano pomocnika Warty Zawiercie 25-letniego Mateusza Wawocznego który zaliczył dwie asysty w spotkaniu z rezerwami Rakowa Częstochowa. Podopieczni Andrzeja Orzeszka wygrali dwa do zera po bramkach Sebastiana Radosza i Damiana Adamieckiego.

foto: własne
źródło: własne

VIDEO