17:00 | ul. Browar 7 , Kromołów
Unia Kosztowy vs Przemsza S.
17:00 | Paderewskiego 4

MAŃDOK: Mecz z Orłem miał jednego faworyta, co było widać na boisku

Mecz twardej męskiej walki, w którym spotkały się dwie wyrównane drużyny. Pierwsza połowa to nasza przewaga, udokumentowana golem z rzutu karnego. W ostatnich sekundach tej części gry Cyklon nie wykorzystał, na nasze szczęście świetnej okazji do wyrównania. Od początku drugich 45 minut narzuciliśmy gospodarzom nasz styl gry i do 65 minuty gra toczyła się na połowie gospodarzy. Później mecz się wyrównał, a w ostatnich 10 minutach Cyklon osiągnął przewagę spychając nas do zdecydowanej defensywy. Zagraliśmy jednak perfekcyjnie w destrukcji i wywozimy z ciężkiego terenu 3 punkty! - powiedział po wygranej Łazowianki Łazy z Orłem Biały trener Kolejarza Mateusz Mańdok.

Mecz z Orłem miał jednego faworyta, co było widać na boisku. Całkowita dominacja naszej drużyny. Kontrolowaliśmy przebieg spotkania od pierwszego do ostatniego gwizdka, nie powalając gościom na jakąkolwiek groźną sytuację. 3-0 to najniższy wymiar kary. Piłka wpadała do siatki jeszcze 4 razy, jednak według rozjemców tego meczu czyniliśmy to niezgodnie z przepisami. Cieszymy się z czwartego zwycięstwa z rzędu i zrobimy wszystko aby tę serię kontynuować w niezwykle trudnym meczu wyjazdowym z Górnikiem Wojkowice - dodał trener Kolejarza.