15:00 | Ptakowice 1
Błękitni Sarnów vs MKS Poręba
15:00 | ul. Główna 1, Sarnów

SZADKOWSKI: Mecz mieliśmy cały czas pod kontrolą od 1 do 90 minuty

Najlepszy mecz w tej rundzie jaki rozegraliśmy. Mecz mieliśmy cały czas pod kontrolą od 1 do 90 minuty. Stworzyliśmy sobie mnóstwo sytuacji, kilka żeśmy nie wykorzystali, ale wynik z taką dobrą drużyną jak Niwy cieszy, bo to wysoki wynik. Wynik jak najbardziej powtórzę zasłużony, bo Niwy nie są jakąś drużyną z łapanki. Mają kilku fajnych chłopaków, których bym chętnie widział w swojej drużynie. Chciałoby się powiedzieć, żebyśmy tak jeszcze z 3-4 mecze dobrze zagrali i ten upragniony awans stałby się faktem. Cały czas jesteśmy liderami i jakbyśmy w tych końcowych kolejkach stracili tą przewagę, to byłby problem. Co będzie dalej to zobaczymy. Cieszy kolejne zwycięstwo, a przede wszystkim bardzo dobra gra. Chłopaki się sprężyli. Naprawdę żeśmy dużo czasu spędzili, żeby się zmobilizować na ten mecz. Założenia były takie, żeby pressingiem zaatakować rywali, ale czasami nie wychodziło, bo drużyny nam nie pozwalały, a tutaj od pierwszej do ostatniej minuty panowaliśmy nad meczem i zasłużenie wygraliśmy - powiedział po wygranym meczu Źródła Kromołów grający trener Bogdan Szadkowski.