SPARINGI ZIMA 2018

 

Warta Zawiercie

15 stycznia 2018 roku godz 16:30

24 stycznia (środa) Warta 0:3 Unia Dąbrowa Górnicza (KO Katowice IV)
27 stycznia (sobota) Warta 1:0 Polonia Poraj (IV Liga)
31 stycznia (środa) Warta - Orzeł Kiedrzyn (KO Częstochowa) odwołany
3 lutego (sobota) Warta 2:6 Śląsk Świętochłowice (IV Liga)
7 lutego (środa) Warta 5:1 Odra Miasteczko (KO Katowice IV)
11 lutego (sobota) GKS Radziechowy-Wieprz 0:1 Warta (IV Liga)
14 lutego (środa) Warta 7:2 IKS Olkusz (LO Kraków)
17 lutego (sobota) Warta 1:1 Sarmacja Będzin (IV Liga)
21 lutego (środa) Warta 4:1 Łazowianka Andrex Pol Łazy (KO Katowice IV)
24 lutego (sobota) Górnik Zabrze U19 2:4 Warta (Liga Juniorów)
27 lutego (środa) Slavia Ruda Śląska - Warta (KO Katowice II) odwołany
4 marca (niedziela) Gwarek Tarnowskie Góry 4:0 Warta Zawiercie (III Liga)
10 marca (sobota) Puchar Polski: Górnik Piaski 0:2 Warta Zawiercie
17 marca (sobota) Zieloni Żarki 3:1 Warta Zawiercie

31 marca 2018 (sobota) 11:00 IV Liga: Przemsza Siewierz - Warta Zawiercie


Łazowianka ANDREX-POL Łazy

15 stycznia 2018 roku godz 16:30

20 stycznia (sobota) Łazowianka 6:0 CKS Czeladź (A Klasa)
27 stycznia (sobota) Łazowianka 2:1 Skalniak Kroczyce (A Klasa)
3 lutego (środa)  Polonia Bytom U-19 1:3 Łazowianka (Liga Juniorów)
10 lutego (sobota) Łazowianka 3:1 Źródło Kromołów (A Klasa)
17 lutego (sobota) Łazowianka 1:2 Victoria Jaworzno (Liga Okręgowa Wadowice)
21 lutego (środa) Łazowianka 1:4 Warta Zawiercie (IV Liga)
3 marca (sobota) Łazowianka 5:1 Andaluzja Piekary Śląskie (A Klasa Bytom)
10 marca (sobota) Łazowianka 1:5 Polonia Poraj (IV Liga)


18 marca Liga Okręgowa: Zagłębie II Sosnowiec 2:0 Łazowianka


Przemsza Siewierz

15 stycznia 2018 roku godz 16:30

27 stycznia (sobota) Przemsza 2:0 Zieloni Żarki (LO Częstochowa)
3 lutego (sobota) Przemsza 3:0 Pogoń Imielin (LO Katowice I)
7 lutego (środa) Przemsza 0:4 Rozwój Katowice (II Liga)
10 lutego (piątek) Przemsza 1:0 Zagłębie II Sosnowiec (LO Katowice IV)
17 lutego (sobota) Przemsza 4:2 Podlesianka Katowice (LO Katowice I)
24 lutego (sobota) Przemsza 6:0 Piliczanka Pilica (LO Kraków)
3 marca (sobota) Przemsza 1:4 GKS II Tychy (IV liga)
10 marca (sobota) Przemsza 8:0 Wyzwolenie Chorzów (LO Katowice IV)

24 marca IV LIGA: RKS Grodziec 3:4 Przemsza Siewierz


Sparta Szczekociny

15 stycznia 2018 roku godz 16:30

27 stycznia (sobota) Sparta 0:4 Piliczanka Pilica (LO Kraków)
2 lutego (piątek) Sparta 3:0 Ostoja Żelisławice (A Klasa)
3 lutego (sobota) Sparta - Pogoń Miechów (A Klasa)
10 lutego (sobota) Sparta 4:1 Zryw Skroniów (A Klasa Kielce)
17 lutego (sobota) Sparta 3:5 LTS Wierbka (A Klasa Olkusz)
24 lutego (sobota) Sparta 4:2 Słupia Kobylnica (B Klasa Kielce)
28 lutego (środa) Sparta 4:1 Pilica Koniecpol (LO Częstochowa)
3 marca (sobota) Sparta 2:0 Pogoń Miechów (A Klasa)
10 marca (sobota) Sparta 2:1 Skalniak Kroczyce (A Klasa)

24 marca LO Częstochowa: MLKS Woźniki 1:2 Sparta Szczekociny


Piliczanka Pilica

15 stycznia 2018 roku godz 16:30

27 stycznia (sobota) Piliczanka 4:0 Sparta Szczekociny (KO Częstochowa)
3 lutego (sobota) Piliczanka 9:3 Hetman Dłużec (A Klasa Olkusz)
10 Lutego (sobota) Piliczanka 1:4 KS Myszków (IV liga Śląska)
17 lutego (sobota) Piliczanka 1:1 Hetman Włoszczowa ( IV liga Świętokrzyska)
24 lutego (sobota) Piliczanka 0:6 Przemsza Siewierz (IV liga Śląska)
3 marca (sobota) Piliczanka 8:0 Legion Bydlin (A Klasa Olkusz)
10 marca (sobota) Piliczanka 4:2 Trzy Korony Żarnowiec (A Klasa Olkusz)
17 marca (sobota) Piliczanka - Prądnik Sułoszowa (A Klasa Olkusz) odwołany

24 marca 2018 (sobota) Liga Okręgowa: Piliczanka Pilica - Słomniczanka Słomniki


Źródło Kromołów

1 lutego 2018 roku godz 17:00

10 lutego (sobota) Źródło 1:3 Łazowianka ANDREX POL Łazy (Klasa Okręgowa)
17 lutego (sobota) Źródło - Strażak Przybysławice (Klasa Okręgowa) odwołany
22 lutego (czwartek) Źródło 10:0 Centuria Chechło (A Klasa Olkusz)
24 lutego (sobota) Źródło 2:6 Odra Miasteczko Śląskie (Klasa Okręgowa Katowice IV)
3 marca (sobota) Źródło 6:2 LTS Wierbka (A Klasa Olkusz)
10 marca (sobota) Źródło 5:0 LTS Wierbka (A Klasa Olkusz)

24 marca Klasa A: Źródło Kromołów 0:0 Przemsza Okradzionów


Skalniak Kroczyce

15 stycznia 2018 roku godz 16:30

27 stycznia (sobota) Skalniak 1:2 Łazowianka ANDREX POL Łazy (Klasa Okręgowa)
3 lutego (sobota) Skalniak 4:2 GKS Katowice U-19 (Liga juniorów)
10 lutego (sobota) Skalniak 0:5 Polonia Bytom U-19 (Liga juniorów)
17 lutego (sobota) Skalniak 7:2 Jura Niegowa (A Klasa Częstochowa)
24 lutego (sobota) Skalniak 2:3 Płomień Kuźnica Marianowa (KO Częstochowa)
28 lutego (środa) Skalniak – Zieloni Żarki (LO Częstochowa) odwołany
3 marca (sobota) Skalniak 4:3 Górnik Wojkowice (KO Katowice)
10 marca (sobota) Skalniak 1:2 Sparta Szczekociny (LO Częstochowa)

17 marca 2018 (sobota) Skalniak Kroczyce – Górnik Wojkowice


CKS Czeladź

15 stycznia 2018 roku godz 18:00

27 stycznia (sobota) CKS 5:3 KP Preczów (A Klasa)
31 stycznia (środa) CKS 3:2 Polonia Poraj (IV Liga)
10 Lutego (sobota) CKS 1:2 Unia Sędziszów (IV Liga świętokrzyska)
17 lutego (sobota) CKS 0:0 Cyklon Rogoźnik (Klasa Okręgowa)
24 lutego (sobota) CKS 0:2 Przemsza Klucze (Liga Okręgowa Kraków)
3 marca (sobota) CKS 1:13 Tęcza Błędów (Klasa Okręgowa)
10 marca (sobota) CKS 3:2 Drama Zbrosławice (Klasa Okręgowa Katowice II)

17 marca 2018 (sobota) Klasa A: CKS Czeladź - Niwy Brudzowice

 


9 stycznia 2018 roku godz 18:00

3 lutego (sobota) Wierbka 2:1 KS Giebło (B Klasa)
11 lutego (niedziela) Wierbka - Arka Babice (A Klasa Chrzanów) odwołany
17 lutego (sobota) Wierbka 5:3 Sparta Szczekociny (Liga Okręgowa)
23 lutego (piątek) Wierbka 4:2 Hetman Włoszczowa (IV Liga Świętokrzyska)
3 marca (sobota) Wierbka 2:6 Źródło Kromołów (A Klasa Sosnowiec)
10 marca (sobota) Wierbka 0:5 Źródło Kromołów (A Klasa Sosnowiec)
17 marca (sobota) Wierbka - Przemsza Klucze (Liga Okręgowa Kraków) odwołany

24 marca 2018 (sobota) Klasa A: LTS Wierbka - Spartak Charsznica

 

VIDEO