sobota, 23 marzec 2019
Warta Zawiercie vs Gwarek Ornontowice
16:00 | Moniuszki 10
sobota, 23 marzec 2019
SKS Łagisza vs Łazowianka
16:00 | Małachowskiego 43
sobota, 23 marzec 2019
Górnik Bobrowniki vs Źródło
16:00 | Skargi 15
sobota, 23 marzec 2019
Przemsza O. vs MKS Poręba
16:00 | Białej Przemszy 1

TRANSFERY LATO 2017

Ostatnia aktualizacja: 14 grudnia 2017 roku

1 lipca 2017 roku oficjalnie otwarło się letnie okno transferowe w  Europie. 


Przychodzą: Przemysław Żemła (Rozwój Katowice), Robert Smoliński (Szombierki Bytom), Michał Skórski (Solne Miasto Wieliczka-futsal via. MKS Myszków), Patryk Bartusiak (Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Mateusz Wosik (LZS Mrzygłód), Piotr Stasiewski (Gwarek Zabrze), Maciej Rybka (Chemik Kędzierzyn-Koźle)
 
Odchodzą: Krystian Furgacz (Siarka Tarnobrzeg), Jakub Wiśniewski (Szombierki Bytom), Filip Wiśniewski (Spójnia Landek),  Daniel Kramarczyk (Gwarek Ornontowice), Rafał Nowak (Siemianowczanka Siemianowce Śląskie). 

 


Przychodzą: Robert Maryniok (Sarmacja Będzin), Fabian Wlaź (Rozwój Katowice), Kamil Głośny (Łazowianka Andrex Pol Łazy), Bartosz Bednarz (BKS Bielsko-Biała), Daniel Pietrycha (Odra Miasteczko Śl.), Tomasz Czogała (MKS Myszków), Łukasz Burczyk (Górnik Wojkowice) 
 
Odchodzą: Łukasz Botsch (Podlesianka Katowice), Sylwester Kryger (Podlesianka Katowice?), Daniel Tukaj (AKS Niwka Sosnowiec), Kacper Zawadzki (Sarmacja Będzin), Jakub Syga (Orzeł Nakło Śl.), Arkadiusz Krawczyk (?), Łukasz Sawicki (przerwanie kariery), Daniel Jagodziński (Gwiazda Ruda Śląska), Wojciech Brzyski (?)) 

 


Przychodzą: Dawid Rewers (Sarmacja Będzin), Piotr Wolny (Niwy Brudzowice), Karol Jakubczyk (UKS Szopienice), Adrian Maciążek (Zagłębiak Tucznawa), Wojciech Gałęziok (Odra Miasteczko śl.), Attache Teche Abanda (Orzeł Nakło śl.), Bartek Wróbel (Zaglębie Sosnowiec U-16), Marcin Maternik (MKS Myszków)
 
Odchodzą: Kamil Głośny (Przemsza Siewierz), Bartosz Musiał (Siemianowiczanka Siemianowice Śl.), Artur Kukułka (LZS Mrzygłód), Łukasz Piżuch (nie wznowił treningów), Marcin Droździk (MKS Sławków), Łukasz Gibowicz)

 


Przychodzą: Karol Jędruszek (Lelovia Lelów), Karol Błaszczyk (Start Słupia Jędrzejowska)
 

Odchodzą:

 

 


Przychodzą: Damian Sadowski (Gwarek Ornontowice), Karol Kajda (Orzeł Miedary), Andrzej Piecuch (Skra Częstochowa), Bartosz Nawrocki (Stadion Śląski Chorzów), Kamil Kopeć (Stadion Śląski Chorzów via GKS Bełchatów)
 
Odchodzą: Jakub Kuliński (Banik Ostrava), Szymon Woźnicki, Sebastian Foszmańczyk, Patryk Cepek, Karol Mateja

 


Przychodzą: 
 
Odchodzą: Adrian Latacz (KS Giebło)

 

 


Przychodzą: Mateusz Skrzypek (Unia Ząbkowice), Adrian Matusiak (KS Giebło), Artur Oczko (wznowil treningi), Michał Kozłowski (Skalniak Kroczyce), Łukasz Gibowicz (Łazowianka Łazy)
 
Odchodzą: Michał Sokołowski (Olimpia Włodowice), Damian Hardyn (JSP Warta Zawiercie), Łukasz Szafran (JSP Warta Zawiercie)

 

 


 

Przychodzą: 
 
Odchodzą:

 


 

Przychodzą: Kamil Majewski, Jakub Hepo (obaj AKS Niwka Sosnowiec), Rafał Witkowski (Warta Kamieńskie Młyny), Andrzej Sytniowski (Zieloni Żarki), Wojciech Ciszewski (LKS Gardawice),
 
Odchodzą: Michał Kozłowski (Źródło Kromołów), Wojciech Kwapisz (KS Giebło) 

 


Przychodzą: Bartłomiej Brąblik (juniorzy), Mateusz Miśta (GKS Katowice), Adrian Latacz (GMLKS Piliczanka Pilica), Wojciech Kwapisz (LKS Skalniak Kroczyce), Kamil Prasak (wznowił treningi), 
 
Odchodzą: Adrian Matusiak (Źródło Kromołów), Rafał Piątek (kontuzja), Michał Lipka (nie wznowił treningów),

 

 

 

VIDEO