Niestety już w pierwszej akcji meczu nasz zawodnik doznał kontuzji i musieliśmy robić pewne roszady w zespole. Chwila nieuwagi i dajemy przeciwnikowi rzut karny. Jeszcze w pierwszej połowie tracimy kolejne dwie bramki. Dopiero korekty w drugiej połowie zmieniają obraz naszej gry. Zaczęliśmy grać płynniej i szybciej. Szybko zdobyta bramka dała nadzieję, że możemy odwrócić losy spotkania. Szkoda niewykorzystanego rzutu karnego przy wyniku 1:3. Niestety zawodnicy nie realizowali założeń, które sobie przygotowaliśmy na ten mecz. Pierwszy raz zdarzyło nam się, że musieliśmy zmienić cały blok defensywny. Musimy wyciągnąć wnioski i poprawić błędy z ostatniego spotkania - komentuje po przegranym spotkaniu z Niwami Brudzowice 1:4 trener Zagłębia II Sosnowiec Grzegorz Bąk.

SOSNOWIEC                                                                                                KLASA OKRĘGOWA SOSNOWIEC

źródło: LokalnaPilka.pl