Niestety z powodów zawodowo-osobistych z Przemszą Siewierz żegna się (mamy nadzieję, że tylko na pewien czas) podstawowy dotychczas bramkarz  - Michał Borecki. Doświadczony bramkarz ma najdłuższy staż w Przemszy spośród wszystkich obecnych zawodników LKS-u. W barwach Przemszy występował nieprzerwanie od sezonu 16/17 -  cztery i pół roku. "Boro" trafił do Siewierza z rezerw chorzowskiego Ruchu przed sezonem 2016/2017 za kadencji trenera Damiana Łukasika. W swojej przygodzie z Przemszą Siewierz z resztą miał okazję współpracować aż z czterema szkoleniowcami (Łukasik, Mosna, Oklejewski, Sobczak). W tym czasie Michał rozegrał  106 spotkań w koszulce z nr 23 między słupkami w IV lidze śląskiej w barwach siewierskiego LKS-u. Zostaje wypożyczony (do końca sezonu) do LKS Sparta Lubliniec.

Witam wszystkich serdecznie. Bardzo chciałbym podziękować trenerom, całemu zarządowi, panom Burmistrzom i przede wszystkim chłopakom w szatni, za te 4 i pół roku. Życie piszę różne scenariusze i na chwile obecną muszę opuścić zespół Przemszy. Mam nadzieję że będzie to chwilowa rozłąką i za niedługo będę mógł wrócić i znów ubrać koszulkę z numerem "23"! Dziękuje również kibicom za doping na każdym meczu, za te negatywne słowa, które napędzały i dalej napędzają mnie do dalszej pracy również, a także za te miłe słowa kierowane w moją stronę. Na tę rundę życzę wszystkim przede wszystkim dobrej gry i wygranych, bo przez ostatni rok czuliśmy jakby ktoś zabijał w Nas chęć do gry w piłkę i trenowania. Szatnia jest na medal i mam nadzieję że razem z trenerem Arturem i zarządem uda się osiągnąć mimo wszystko dobry wynik w tym sezonie, czego z całego serca wszystkim życzę! Nie żegnam się.. zatem do zobaczenia!" - powiedział bramkarz Michał Borecki.

źródło &foto: facebook.com/PrzemszaSiewierz/ 

Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za wprowadzane przez siebie treści KOMENTARZY jak i szkody powstałe w wyniku ich zachowania.

FutbolJuraTV