13 lutego 2021, 12:00 - Częstochowa (Limanowskiego 83)
RAKÓW II CZĘSTOCHOWA 6:1 BORUTA ZGIERZ
Tylec 25, Litwa 29, 50, 55, 60 - ? 90

RAKÓW II: Kubik (65' Muszyński) - Budnicki (46' Błasik), M. Mizgała, Danilczyk (60' Ślęzak), Dzierbicki (46' Oziębała), Lenartowski (60' Owczarek), P. Mizgała (46' Kucharczyk), Głasek, Balboa (60' Brzęczek), Tylec (46' T. Kubik), Litwa (61' Skibiński).

W ostatnim meczu sparingowym przed wznowieniem rozgrywek Zina IV Ligi Raków II pokonał na własnym boisku trzecią drużynę IV Ligi grupa Łódź - Borutę Zgierz 6:1. Czerwono-Niebiescy strzelanie rozpoczęli w 25. minucie, kiedy wynik otworzył nowy zawodnik Rakowa II - Hubert Tylec. Cztery minuty później swoją pierwszą bramkę w piątek zdobył Michał Litwa, a w 31. na listę strzelców wpisał się Adrian Balboa. W drugiej części trzy kolejne trafienia zanotował Litwa odpowiednio w 50, 55 i 60 minucie spotkania. Chwilę po zdobyciu ostatniej bramki napastnika rezerw Rakowa zmienił Skibiński. Goście honorowe trafienie zdobyli w 90. minucie. Dla podopiecznych trenera Tomasza Kuźmy był to ostatni sprawdzian przed początkiem rundy wiosennej. Nasi zawodnicy rozgrywki wznowią meczem na własnym boisku z RKS-em Grodziec.

źródło: rakow.com & foto: rakow.com

Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za wprowadzane przez siebie treści KOMENTARZY jak i szkody powstałe w wyniku ich zachowania.