Początek sezonu to remis i wysoka porażka z CKS-em, czego zabrakło żeby wygrać w Porębie a w meczu z CKS-em nie przegrać podobnie jak inne pozostałe drużyny hokejowym wynikiem?
W okresie przygotowawczym, w  sparingach prezentowaliśmy się dobrze, stąd nasze oczekiwania były duże, niestety w meczach z Porębą i Czeladzią nie pokazaliśmy tego, co w sparingach,  stąd takie wyniki,  które absolutnie nas nie satysfakcjonowały. Po prostu dopadł nas jakiś kryzys.

Wyniki CKS Czeladź mówią wiele, ale faktycznie na boisku wynik odzwierciedla to co się działo?.
Jeśli chodzi o mecz z CKS-em, to przegraliśmy zasłużenie, ale zdecydowanie za wysoko. Do przerwy był remis, a druga połowa zaczęła się dla nas fatalnie, od bramki samobójczej, i niestety wpłynęło to na naszą psychikę,  chłopcy się podłamali i stąd taka wysoka porażka.

Z jakim nastawieniem przyjechaliście do Kroczyc? Na pewno wynik z MKS Poręba sześc do  zera gdzie Skalniak rozbił Porębę siedział gdzieś w głowie?
Mecz z Kroczycami miał być dla nas takim przełamaniem, ale niestety mimo posiadanej inicjatywy nie potrafiliśmy tego udokumentować golami.

Rafał Rosochacki to joker w talii? Należy mu się duże piwo za gola za trzy punkty... ?
Na nasze szczęście na dwie minuty przed końcem meczu, po ładnej akcji zespołowej,  doświadczony Rafał Rosochacki znalazł się w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie,  i ze stoickim spokojem zapewnił nam upragnione trzy punkty. Życzylibyśmy sobie, aby w każdym meczu zawodnicy wchodzący z ławki rezerwowych zdobywali bramki, w tym również te decydujące.

W najbliższej kolejce na rozkładzie macie Łazowiankę Łazy z jaki podejdziecie do tego meczu?
Mecz z Łazowianką miał dać nam odpowiedź o co będziemy w tym sezonie walczyć. No i drużyna dała odpowiedź,  wygrywając zdecydowanie i to tylko pięć do jednego, że będziemy grać o najwyższe cele.

KLASA A SOSNOWIEC
KLASA A SOSNOWIEC

źródło: własne
foto:
Facebook SKS Łagisza

FutbolJuraTV