W Pucharze Polski na szczeblu Podokręgu Olkusz 2020/2021 wystartowały 22 drużny obrońcą trofeum z poprzedniego sezonu jest Przebój Wolbrom która w finale pokonała Prądnik Sułoszowa a do sitaki w tym meczu trafiali: Artur Molenda w 30 minucie, Adam Trebus w 81 minucie i honorowe trafienie dla Prądnika zaliczył Dominik Kajda w 83 minucie.

I runda - 18 lipca, 18:00

Spartak Charsznica 0:2 Przebój Wolbrom
Adam Trebus 34, Jakub Adamek 84

Strażak Przybysławice 4:2 Leśnik Gorenice
Dawid Ścigaj 4, Eugeniusz Kiczko 28, Kacper Kubański 40, Jarosław Ziarnik 48 - Michał Gamrat 43, Piotr Dudek 83

Prądnik Sułoszowa 3:0(wo) KS Olkusz / goście wycofali się z rozgrywek

Legion Bydlin 1:1 k.4:3 Orzeł Kwaśniów
Krzysztof Kocjan 73 - Dominik Guzy 16

Dłubnia Trzyciąż Jangrot 0:5 Pogoń Miechów
Dawid Byrski 21, 43, Adam Świtała 38, Piotr Szych 53, 62

Laskowianka Laski 2:1 Bolesław Bukowno
Tomasz Nalepa 45, Mikołaj Niejadlik 82 (s) - Kamil Wiernek 39

Błysk Zederman 0:6 Spójnia Osiek
Adrian Żmuda 7, 89, Wojciech Niemczyk 32, Przemysław Żmuda 62, Jan Świda 79, 90

Promień Przeginia 0:4 Przemsza Klucze
Grzegorz Barczyk 11, 34, Piotr Kasprzyk 47, Arkadiusz Kazek 76

Hetman Dłużec 0:4 Piliczanka Pilica
Krzysztof Capiga 1, Dawid Gawron 27 (s), Jan Zalewski 54, Michał Szota 74

Strumyk Zarzecze 1:2 LTS Wierbka
Paweł Kulawik 60 - Jakub Nowak 23, Łukasz Słowik 89

Sokół Gołaczewy 0:3 (wo) Olimpia Łobzów / gospodarze wycofali się z rozgrywek

II runda / 28 lipca, 18:00

Przemsza Klucze 3-1 Leśnik Gorenice    
Grzegorz Majcherkiewicz 33, 70, Grzegorz Barczyk 34 - Jakub Mandecki 87

Pogoń Miechów  0-1 Piliczanka Pilica    
Bartłomiej Janicki 56

LTS Wierbka  3:0 (wo)  Przebój Wolbrom
  /   na boisku 2-4; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Błyskawica Kolbark  2:4 Legion Bydlin
Jakub Sojka 60 (s), Łukasz Żuławiński 70 - Antoni Mól 6, Mateusz Barczyk 45, Krzysztof Osowski 56, Tomasz Pandel 76

Laskowianka Laski  4:2  Prądnik Sułoszowa
Daniel Jachimowicz 3, Remigiusz Chłosta 24, Radim Zouhar 36, Mateusz Zaworski 75 - Szymon Skołucki 58, Szymon Cygankiewicz 78

Olimpia Łobzów 0:5 Spójnia Osiek-Zimnodół
Krzysztof Cudejko 5, Adrian Żmuda 72, 89, Klaudiusz Bigaj 75, Gabriel Skalski 81

1/4 finału 26 sierpnia, 18:00

Laskowianka Laski 2:3 Piliczanka Pilica    

Legion Bydlin 0:3 Przemsza Klucze    

LTS Wierbka 0:7 

1/2 finału 29 września, 17:00

Piliczanka Pilica 2:3 Spójnia Osiek-Zimnodół     

wolny los: Przemsza Klucze   

Finału 11 listopada, 13:00

Spójnia Osiek-Zimnodół  - Przemsza Klucze

źródło: własne
foto:
własne

FutbolJuraTV