W Pucharze Polski na szczeblu Podokręgu Sosnowiec 2019/2020 wystartowały 22 drużny obrońcą trofeum z poprzedniego sezonu jest Warta Zawiercie która w finale pokonała Unię Dąbrowa Górnicza a do sitaki w tym meczu trafiali: Patryk Bartusiak 16 minucie, Damian Adamiecki 26 minucie i honorowe trafienie dla Unii Sylwester Dębowski  w 87 minucie.

I runda - 4 września

WOLNY LOS: AKS Górnik Niwka Sosnowiec, Cyklon Rogoźnik, Czarni Sosnowiec, Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza), Przemsza Siewierz, Sarmacja Będzin, SKS Łagisza (Będzin), Strażak Nowa Wieś, Szczakowianka Jaworzno, Unia Dąbrowa Górnicza, Źródło Kromołów (Zawiercie)

Tęcza Błędów 4-2 Warta Zawiercie
Piotr Gwiazda 68, 73, 77, Marcin Rasała 71 - Mikołaj Myga 42, Jacek Jarnot 58
MKS Poręba 4-2 KS Giebło    
Tomasz Bielawski 9, Patryk Otczyk 14, Artur Oczko 68, 87 - Dawid Barczyk 30, 73
Zagłębie II Sosnowiec 6-0 Górnik Wojkowice    
Wiktor Norberciak 4, 20, Marcin Pisarek 30, Hubert Sych 32, Filip Nowak 50, 65
Niwy Brudzowice 10-0 Górnik Piaski
Kamil Szydłowski 4, 31, 36, Mateusz Prysak 6, 40, Łukasz Ducki 19, Mateusz Arseniuk 63, Bartłomiej Kędzierski 77, 81, Dawid Marek 87
Zagłębie Dąbrowa Górnicza 0-4 RKS Grodziec
Kordian Podstawa 14, Mateusz Maziarz 43, 47, Rafał Nowak 80

II runda - 18 września

Strażak Nowa Wieś 0-10 Unia Dąbrowa Górnicza   
Jan Janosz 14, 57, Oliwier Maślanka 25, 63, 70, 78, Józef Misztal 58, Wiaczesław Kuroczenko 59, Daniel Warzycki 71, Konrad Machalski 76
SKS Łagisza  2-4 AKS Górnik Niwka Sosnowiec    
Bartosz Śliwka 9, Kamil Zimoląg 42 - Kamil Majewski 4, Mateusz Skrzypek 12, Jakub Adamek 62, Mateusz Stachowicz 90
Szczakowianka Jaworzno  2-0 Tęcza Błędów   
Mateusz Śliwa 63, Paweł Cygnar 89
Czarni Sosnowiec 0-3 Sarmacja Będzin   
Daniel Majka 3, Mikołaj Gądek 23, Alex Tyszczak 38
Niwy Brudzowice 3-2 RKS Grodziec
Mateusz Prysak 56, 86, Dawid Marek 90 - Rafał Nowak 37, Rafał Stanisławski 58
MKS Poręba 1-5 Zagłębie II Sosnowiec    
Tymoteusz Turlej 45 - Emil Kłosek 31, Patryk Kiwior 33, 86, Jakub Kulig 61, Mateusz Popczyk 80
Źródło Kromołów 3-11 Przemsza Siewierz   
Łukasz Będkowski 5, Michał Kozłowski 56, 80 - Sylwester Sobczyk 20, 48, 59, 84, Bartłomiej Bednarz 48, Mateusz Morys 49, Maciej Niesyto 51, Amadeusz Zając 62, 68, Łukasz Burczyk 73, 78
Przemsza Okradzionów 3-8 Cyklon Rogoźnik    
Robert Kowalik 67, Dawid Kukuryk 69, Arkadiusz Pajek 89 - Dawid Rewers 3, 16, 42, Sebastian Sarzała 30, Sebastian Gielza 40, Attah Teche Abanda 50, Łukasz Nowak 53, Andrzej Wściubiak 72


1/4 finału - 2 października

Szczakowianka Jaworzno 4-1 Zagłębie II Sosnowiec    
Mateusz Śliwa 25, Marcin Smarzyński 49, 59, Łukasz Cichoń 65 - Emil Kłosek 53
AKS Górnik Niwka Sosnowiec 1-4 Unia Dąbrowa Górnicza    
Kamil Majewski 31 - Sylwester Dębowski 38, Bartosz Derlatka 48, Radosław Syguła 69, Jakub Lipiec 90
Niwy Brudzowice 1-3 Przemsza Siewierz    
Rafał Sadowski 42 - Maciej Niesyto 51, 78, Marcin Ból 69
Cyklon Rogoźnik 3-1 Sarmacja Będzin    
Sebastian Złocki 66, Bartosz Barchan 83, Wojciech Jaguś 89 - Marek Kocot 9

1/2 finału - 16 października

Cyklon Rogoźnik 0-2 Unia Dąbrowa Górnicza 
Sebastian Złocki 87 (s), Oliwier Maślanka 90
Szczakowianka Jaworzno 3-2 Przemsza Siewierz    
Mateusz Śliwa 40, Marcin Smarzyński 50, Grzegorz Fonfara 64 - Łukasz Burczyk 24, Kajetan Sikora 89

Finał - ?? czerwca 2020

Szczakowianka Jaworzno  -   Unia Dąbrowa Górnicza     
w Sosnowcu; na Stadionie Ludowym / w pierwotnym terminie (4 marca) odwołany / w drugim terminie (22 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

 

źródło: własne
foto:
własne

FutbolJuraTV