Jak wspominasz swój pobyt w Wacie Zawiercie? Co najbardziej zapadło Ci w pamięć? Który mecz wspominasz najlepiej?
Pobyt w Warcie wspominam bardzo dobrze. Był to super spędzony okres w mojej przygodzie z piłką. Nie wskaże konkretnie jednego meczu, który szczególnie zapamiętam, bo na pewno było kilka takich przez te trzy lata.

Nie tak wyobrażałeś sobie koniec przygody z drużyną z Zawiercia, zwłaszcza po bardzo dobrej rundzie jesiennej?
Zgadza się. Tym bardziej z perspektywy wyniku przykre jest to, że nikt nie potrafił docenić wyniku, który udało się zrobić i utrzymać drużynę, którą przez ten czas udało się zbudować. Była próba rozwiązania tej sytuacji, żebym pozostał w klubie za co dziękuję Prezesowi, ale ustaliliśmy, że takie rozwiązanie w zaistniałej sytuacji będzie najlepsze i dla mnie i dla klubu.

Jaka przyszłość czeka Wartę Zawiercie patrząc z Twojej perspektywy jako już byłego zawodnika?
Warta dalej będzie tą samą drużyną tylko w innym składzie. Na nasze miejsce przyjdą nowi zawodnicy i pewnie będzie to dalej tak funkcjonować jak do tej pory. Czego z całego serca życzę klubowi i chłopakom.

Szczakowianka Jaworzno dlaczego akurat wybór padł na tą drużynę ?? Jaki postawiono przed zespołem cel na rundę wiosenną?
Szczakowiankę wybrałem ze względu na to, że była najbardziej konkretna w rozmowach. Dodatkowo wpływ na mój wybór miała odległość jaką teraz będę musiał pokonywać na treningi. Jakiś czas temu urodził mi się syn i teraz będę miał więcej czasu dla rodziny. Co do celów to myślę, że są takie jak w innych klubach. Gra o jak najwyższe miejsce w tabeli na koniec sezonu.

Jak oceniasz warunki szkoleniowe w nowym klubie?
Warunki jak na realia czwartoligowe są dobre. Mamy fajne boiska do treningów. Drużyna młoda, oparta na kilku doświadczonych zawodnikach, także jestem optymistycznie nastawiony przed startem rundy wiosennej.

Czego można życzyć Ci jaki i Twojemu nowemu zespołowi na rundę wiosenną?
Na pewno zdrowia w tych obecnych czasach, a zespołowi zwycięstw i spokojnego utrzymania w czwartej lidze.

źródło & foto: własne

Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za wprowadzane przez siebie treści KOMENTARZY jak i szkody powstałe w wyniku ich zachowania.

FutbolJuraTV