06 marca 2021, 13:00 - Myszków (Pułaskiego 13b)
PILICZANKA PILICA 1:1 SPARTA SZCZEKOCINY
Jajkiewicz 35(k) - Minor 27

PILICZANKA: Krzywdzinski, Janicki, Halczuch, Kucharski, Testowany A, Głąb, Jajkiewicz, Słowikowski, Kowalczyk, Król, Testowany B. Grali także: D. Musialski, Ł. Musialski, Bilnik, Gałecki.
 
SPARTA: Widawski, Gała (60' Stefański), Nowak, Sułkiewicz (83' Walasek), Bieniek, Stefański, Papaj, Winiarski, Otczyk (46' Boryń), Testowany, Minor.
 
Od pierwszych minut spotkania to Piliczanka przeważała grała dużo piłką, ale nie stwarzała w pierwszej odsłonie jakiś klarownych sytuacji. Sparta starała się przechwycić piłkę i zagrać szybko, efektem tego była strzelona bramkę po stałym fragmencie gry po dośrodkowaniu w pole karne błąd obrońcy wykorzystał Minor. Piliczanka bramkę wyrównującą zdobyła około siedmiu minut później po nie  faulu przy narożniku szesnastego metra, arbiter wskazał na punkt oddalony o jedenaście metrów od bramki. Karol Jajkiewicz wyrównuje po rzucie karnym wyrównuje i do końca pierwszej połowy mecz był wyrównany. Druga odsłona wyglądała tak samo jak pierwsza Piliczanka Pilica grała dużo piłką miała dwie 100% sytuacje, ale bramkarz Sparty Szczekociny stanął na wysokości zadania i obronił obie. Około 70 minuty Sparta zaczęłą stwarzać sytuację Minor znalazł się sam na sam, ale nie wykorzystał sytuacji. Papaj po rzucie wolnym uderzył w poprzeczkę, ten sam zawodnik około 84 minuty też miał dobrą sytuację na zmianę wyniku meczu ale piłkę minęła prawy słupek i tak mecz zakończył się remisem.
 
 
źródło & foto: własne

Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za wprowadzane przez siebie treści KOMENTARZY jak i szkody powstałe w wyniku ich zachowania.

FutbolJuraTV