28 lutego 2021, 16:30 Żarki (Steinkellera 1)
KS KOTOWICE 5:2 SKALNIAK KROCZYCE
Hutnik x2, Fiuto, M. Wydrych(k) - Wasik, Zamora

KS KOTOWICE: Patryk Nowakowski (46' Kamil Kurek) - Łukasz Turlej, Wojciech Wiślak, Tomasz Domagała, Jacek Grabowski, Tomasz Kukułka, Mateusz Fiuto, (Zbyszek Marut), Gabriel Magiera, Robert Surowiec (Skwarek Dawid), Mateusz Wydrych, Bartłomiej Hutnik.
 
Od początku meczu to KS Kotowice narzucił swój rytm gry drużynie Skalniaka który z biegiem czasu miał problem z wyprowadzeniem piłki. Podanie obrońcy do bramkarza który się zaplątał z piłką a skrzętnie całą sytuację wykorzystuje czujny Bartłomiej Hutnik zabiera piłkę i strzela do pustaka z bliskiej odległości.
Skalniak nie ma pomysłu na grę więc  tworzy się wiele klarownych sytuacji dla KS Kotowice którzy byli coraz bliżej strzelenia drugiej bramki o włos byli Hutnik, Grabowski i Wydrych a to co się nie udało kolegom wykorzystał z rzutu wolnego Mateusz Fiuto kapitalne uderzenie w samo okienko z rzutu wolnego i zamyka pierwszą połowę sparingowego meczu dwa do zera.

Na drugą połowę z determinacją wychodzą zawodnicy Skalniaka którzy zezłoszczeni wynikiem z pierwszej połowy chcieli zmazać plamę jednak ich zapał pięć minut po rozpoczęciu drugiej połowy ugasił Bartek Hutnik który dobrze dysponowany w tym dniu świetnie znajduję się na jedenastym metrze i mocnym strzałem po wrzutce z rzutu rożnego przez Magierę pakuje piłkę do siatki i jest trzy do zera. Jednak chwila zadyszki po strzelonej trzeciej bramce i do głosu dochodzi Skalniak który strzela bramkę kontaktowa a autorem jest Wasik który ładnym strzałem zza pola karnego wrzuca za kołnierz bezradnego Kamila Kurka. Po strzelonej bramce wiatr w plecy dostaje Skalniak i kilka minut  później w sytuacji sam na sam znajduje się napastnik Skalniaka i strzela druga bramkę. Nerwówka na boisku i w drużynie KS Kotowice dochodzi do głosu drugi napastnik KS Mateusz Wydrych który wykorzystuje prostopadle podanie i w sytuacji z obrońcą i bramkarzem strzela obok i piłka wpada do bramki cztery do dwóch i Kotowice znów zaczynają grać udowadniają ze to oni dzid dominują na boisku  W ostatniej minucie meczu Damian Kot fauluje w polu karnym Dawida Skwarka a karnego na bramkę zamienia Mateusz Wydrych.
 
 
źródło & foto: własne

Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za wprowadzane przez siebie treści KOMENTARZY jak i szkody powstałe w wyniku ich zachowania.

FutbolJuraTV