Poniedziałek, 1 marca
19.55 (Primeira Liga, Eleven Sports 2) Benfica Lizbona - Rio Ave FC
20.00 (Magazyn piłkarski, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) Ekstraklasa po godzinach
20.25 (2.Bundesliga, Eleven Sports 3) FC Sankt Pauli - Hamburger SV
20.30 (Magazyn piłkarski, Polsat Sport News) Magazyn Fortuna 1. Ligi
20.55 (Premier League, Canal+ Sport)Everton FC - Southampton FC
20.55 (La Liga, Eleven Sports 1) Real Madryt - Real Sociedad
23.00 (Magazyn piłkarski, Canal+ Sport) Jej Wysokość Premier League
 
Wtorek, 2 marca
17.20 (Fortuna Puchar Polski, Polsat Sport) Puszcza Niepołomice - Arka Gdynia
18.25 (Serie A, Eleven Sports 1, Eleven Sports 4) Lazio Rzym - Torino FC
18.55 (Premier League, Canal+ Sport) Leeds United - Southampton FC
20.20 (Fortuna Puchar Polski, Polsat Sport) Lech Poznań - Raków Częstochowa
20.40 (Serie A, Eleven Sports 1, Eleven Sports 4) Juventus FC - Spezia Calcio
20.55 (Premier League, Canal+ Sport 2) Manchester City - Wolverhampton Wanderers
 
Środa, 3 marca
17.20 (Fortuna Puchar Polski, Polsat Sport Extra) Chojniczanka Chojnice - Cracovia
18.25 (Serie A, Eleven Sports 1, Eleven Sports 4) US Sassuolo - SSC Napoli
18.55 (Premier League, Canal+ Sport 2) Burnley FC - Leicester City
18.55 (OLigue 1, Eleven Sports 2) Olympique Lyon - Stade Rennes
18.55 (Scottish Premiership, Polsat Sport News) Livingston FC - Rangers FC
20.20 (Fortuna Puchar Polski, Polsat Sport) Legia Warszawa - Piast Gliwice
20.40 (Serie A, Eleven Sports 1) AC Milan - Udinese Calcio
20.40 (Serie A, Eleven Sports 3) ACF Fiorentina - AS Roma
20.40 (Serie A, Eleven Sports 3) Genoa CFC - Sampdoria Genua
20.55 (Ligue 1, Canal+ Sport 2) Girondins Bordeaux - Paris Saint-Germain
20.55 (Ligue 1, Eleven Sports 2) LOSC Lille - Olympique Marsylia

Czwartek, 4 marca
18.55 (Premier League, Canal+ Sport 2) Fulham FC - Tottenham Hotspur
20.25 (PKO Bank Polski Ekstraklasa, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) Stal Mielec - Wisła Płock
20.40 (Serie A, Eleven Sports 1) Parma Calcio - Inter Mediolan
21.10 (Premier League, Canal+ Sport 2) Liverpool FC - Chelsea FC
 
Piątek, 5 marca
17.30 (Fortuna 1. Liga, Polsat Sport) Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz
18.25 (2. Bundesliga, Eleven Sports 1, Eleven Sports 4) Wurzburger Kickers - FC Heidenheim
20.25 (PKO Bank Polski Ekstraklasa, Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) Wisła Kraków - Górnik Zabrze
20.25 (Bundesliga, Canal+ Sport 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 4) FC Schalke 04 - FSV Mainz

 
źródło& foto: własne

Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za wprowadzane przez siebie treści KOMENTARZY jak i szkody powstałe w wyniku ich zachowania.

FutbolJuraTV