Jako pierwszy w powiecie po zmniejszeniu obostrzeń Zarząd Piliczanki Pilica po decyzjach polskiego rządu podjął decyzje, iż do treningów stacjonarnych powracają piłkarze drużyny seniorów. Zawodnicy wrócili do zajęć na początku maja w małych grupach, tydzień później dołączyła Łazowianka Łazy która zajęcia wznowiła po blisko dwóch miesiącach przerwy.

#86DniBezFutbolu_ZostańWDomu

Łazowianka Łazy, ósma siła A Klasy Sosnowiec, zaprasza chętnych zawodników na otwarte treningi. Wszystkich chcących spróbować swoich sił w zespole zapraszamy na otwarte zajęcia odbędą się na obiektach w Łazach przy ulicy Wiejskiej 1, które odbędą się w najbliższy wtorek tj. 9 czerwca i czwartek o godz 18:00.

Więcej informacji udziela trener Łazowianki Łazy Hubert Maciążek tel. 519 704 209.

Zarząd klubu Łazowianki Łazy podjął decyzję po tuż po uchwale rządu w ramach "odmrażania sportu", iż przywraca treningi drużyn seniorskich w formie stacjonarnej od dnia 4 maja 2020. Zajęcia odbywały się na początku na stadionie przy ulicy Wiejskiej 1 w Łazach w grupkach maksymalnie sześcioosobowych - osobowych przy zachowaniu ostrożności i obostrzeń.

źródło: własne
foto:
własne

FutbolJuraTV