Rozegraliście dziesięć meczy, miejsce w tabeli na pewno nie zadowala czym to jest spowodowane ?
Miejsce w tabeli nie odzwierciedla tego jaki styl prezentujemy w obecnym sezonie. W wielu meczach brakuje po prostu szczęścia. W ostatnich spotkaniach występowaliśmy w mocno okrojonym składzie ponieważ wkradło się wiele urazów. Mam nadzieje, że najbliższe tygodnie będą równie owocne jak ostatni mecz z Wartą Zawiercie i będziemy się wspinać w tabeli i walczyć o najwyższe cele.

Jak podchodził Pan do meczu z Wartą Zawiercie mając w pamięci sześć porażek z rzędu w ostatnich spotkaniach ligowych?
Wiedzieliśmy, że w meczu na własnym boisku jesteśmy w stanie zgarnąć trzy punkty i to nam się udało. Podeszliśmy do tego spotkania w 100% zmotywowani i skoncentrowani. Włożyliśmy mnóstwo zdrowia aby wygrać to spotkanie. Zasłużyliśmy na to zwycięstwo.

Trzy punkty wywalczyła cała drużyna ale głównymi autorami są Kamil Zemanek oraz Jakub Matyja oni w głównej mierze przyczynili się do wygranej?
Wygrywa i przegrywa cała drużyna. Jestem szczęśliwy, że udało mi się zdobyć tak ważną bramkę na wagę trzech punktów i mam nadzieje, że to będzie dobry impuls na następne spotkanie z Sarmacja Będzin. Gratuluje Kamilowi świetnej postawy w bramce, kilkakrotnie uratował nas przed utrata bramki.

Teraz Sarmacja Będzin w delegacji nie będzie to łatwy rywal jaka taktyka zagracie to spotkanie czy już dziś remis wziąłby Pan w ciemno?
Do Będzina jedziemy tylko i wyłącznie po zwycięstwo. Jesteśmy świadomi tego, że będzie to ciężki mecz ale w obecnym sezonie nie ma słabych drużyn. Jestem przekonany, że zostawimy serce na boisku i 3 punkty wrócą do Myszkowa.

źródło: własne
foto:
własne

FutbolJuraTV