Młody zawodnik oraz asystent renera w jednym z kubów z powiatu zawierciańskiego rozpoczął pracę również na stanowisku asystenta trenera w drużynie Cracovii Kraków zdobywców Pucharu Polski w sezonie 2019/2020. Jest to bez wątpienia ogromnie wyróżnienie dla tego młodego trenera dla którego jest to duże wyzwanie z którym bez wątpienia sobie poradzi.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że reprezentujący barwy Piliczanki Pilica jako zawodnik, a także jako asystent trenera Daniela Tomczyka, Karol Karpierz rozpoczął pracę w drużynie Cracovii Kraków zdobywców Pucharu Polski w sezonie 2019/2020, w której będzie pełnił funkcję asystenta trenera Marcina Dudzińskiego w zespole juniorów U16. Naszemu zawodnikowi i trenerowi gratulujemy i życzymy samych sukcesów.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że reprezentujący barwy Piliczanki Pilica jako zawodnik, a także jako asystent trenera D. Tomczyka, Karol Karpierz rozpoczął pracę w Cracovii Kraków, w której będzie pełnił funkcję asystenta trenera Marcina Dudzińskiego w zespole juniorów U16. Naszemu zawodnikowi i trenerowi gratulujemy i życzymy samych sukcesów. (https://gmlkspiliczanka.futbolowo.pl)

źródło: Piliczanka Pilica Facebook / własne
foto: 
Piliczanka Pilica Facebook / własne

FutbolJuraTV