Bardzo dobry mecz w wykonaniu obu zespołów, mecz walki, ale fair play bez złośliwości, za co dziękuję przeciwnikom i gratuluję zwycięstwa. Szkoda, że sędziowie nie dostosowali się do poziomu meczu. Myślę, że trener i zawodnicy z Błędowa się ze mną zgodzą - powiedział trener Źródła Kromołów Bogdan Szadkowski.

Pierwsze 20 minut meczu należało do nas, czego efektem był rzut karny i dwie stuprocentowe sytuacje, ale jak to w piłce nożnej bywa sytuacje niewykorzystane się mszczą i tak było w tym przypadku, bo w końcówce pierwszej połowy Błędów wykorzystał rzut karny i przegrywaliśmy jeden do zera. Potem było dwa do zera, udało nam się jeszcze złapać kontakt na dwa do jednego. Walczyliśmy o remis, ale to przeciwnik nas dobił na trzy do jednego i było po meczu. Bardzo dobry mecz w wykonaniu obu zespołów, mecz walki, ale fair play bez złośliwości, za co dziękuję przeciwnikom i gratuluję zwycięstwa. Szkoda, że sędziowie nie dostosowali się do poziomu meczu. Myślę, że trener i zawodnicy z Błędowa się ze mną zgodzą. (https://lokalnapilka1.futbolowo.pl)

Pierwsze dwadzieścia minut meczu należało do nas, czego efektem był rzut karny i dwie stuprocentowe sytuacje, ale jak to w piłce nożnej bywa sytuacje niewykorzystane się mszczą i tak było w tym przypadku, bo w końcówce pierwszej połowy Błędów wykorzystał rzut karny i przegrywaliśmy jeden do zera. Potem było dwa do zera, udało nam się jeszcze złapać kontakt na dwa do jednego. Walczyliśmy o remis, ale to przeciwnik nas dobił na trzy do jednego i było po meczu. Bardzo dobry mecz w wykonaniu obu zespołów, mecz walki, ale fair play bez złośliwości, za co dziękuję przeciwnikom i gratuluję zwycięstwa. Szkoda, że sędziowie nie dostosowali się do poziomu meczu. Myślę, że trener i zawodnicy z Błędowa się ze mną zgodzą  - powiedział trener Źródła Kromołów Bogdan Szadkowski.

źródło: lokalnapilka.pl
foto:
slzpn.katowice.pl

FutbolJuraTV