Rozgrywki w sezonie 2020/2021 będą odbywać się w dwóch fazach: zasadniczej i finałowej. Rozgrywki w fazie zasadniczej odbywać się będą w dwóch, 10 - zespołowych podgrupach gdzie zostanie rozegranych w sumie 18 kolejek. Co ciekawe, wszystkie kolejki odbędą się jeszcze jesienią. Liga wystartuje 25 lipca 2020 a ta faza rozgrywek zakończy się 21/22 listopada 2020 r.

Wiosną zespoły, które w swoich grupach zajmą miejsca 1 – 4 spotkają się w grupie mistrzowskiej rozgrywając w sumie 14 kolejek. Rywalizacja w grupie mistrzowskiej rozpocznie się z „wyzerowanym” licznikiem punktowym oraz bramkowym. Mistrz Klasy Okręgowej, grupa II uzyska promocję do IV ligi śląskiej.

Pozostałe drużyny zagrają o utrzymanie z drużynami, którymi nie spotkały się w pierwszej rundzie, z której punkty zostaną zachowane. Wiosną grupa spadkowa rozegra 12 kolejek. Z Klasy Okręgowej spadnie 6 zespołów. Liczba spadkowiczów może ulec zmianie w zależności od liczby spadkowiczów z wyższych klas.

Podokręg Lubliniec organizuje spotkanie dla przedstawicieli zespołów Klasy Okręgowej w dn. 17.07.2020, godz. 17.00 w restauracji ANTARES ul. Powstańców Śl. w Lublińcu.

W załączeniu terminarze Klasy Okręgowej, grupa I, podgrupy I oraz podgrupy II.Terminarz rozgrywek ligi: LUBLINIEC: KLASA OKRĘGOWA "GRUPA 1: CZĘSTOCHOWA - LUBLINIEC"
RUNDA I
 
Kolejka 1 w dniach 25-07-2020/26-07-2020
1 MLKS SPARTA SZCZEKOCINY - LKS GROM CYKARZEW 2020-0726 17:00 Stadion Miejski (Szczekociny, Spacerowa 7)  
2 KS STRADOM CZĘSTOCHOWA - GLKS GMINA KŁOMNICE 2020-0725 17:00 (Częstochowa, Sabinowska 11/23)  
3 LKS WARTA MSTÓW - KS ORZEŁ KIEDRZYN 2020-0725 17:00 Warta (Mstów, Sportowa 1)  
4 LKS LOTNIK KOŚCIELEC - KS PIAST PRZYRÓW 2020-0725 17:00 Boisko Sportowe LKS Lotnik (Kościelec, Wolności 93)  
5 GKS UNIA RĘDZINY - LKS ZIELONI ŻARKI 2020-0725 17:00 Wapnorud (Rudniki, Dworcowa 18a)  
 
Kolejka 2 w dniach 01-08-2020/02-08-2020
6 LKS GROM CYKARZEW - LKS ZIELONI ŻARKI 2020-0801 17:00 (Cykarzew Północny, Rumiankowa 96)  
7 KS PIAST PRZYRÓW - GKS UNIA RĘDZINY 2020-0801 17:00 Brzózki (Przyrów, Częstochowska 7)  
8 KS ORZEŁ KIEDRZYN - LKS LOTNIK KOŚCIELEC 2020-0801 17:00 (Częstochowa, Zakopiańska )  
9 GLKS GMINA KŁOMNICE - LKS WARTA MSTÓW 2020-0801 17:00 (Kłomnice, Częstochowska 3)  
10 MLKS SPARTA SZCZEKOCINY - KS STRADOM CZĘSTOCHOWA 2020-0802 17:00 (Szczekociny, Spacerowa 7)

Klub zrezygnował, zagra w B Klasie

Kolejka 3 w dniach 08-08-2020/09-08-2020
11 KS STRADOM CZĘSTOCHOWA - LKS GROM CYKARZEW 2020-0808 17:00 (Częstochowa, Sabinowska 11/23)  
12 LKS WARTA MSTÓW - MLKS SPARTA SZCZEKOCINY 2020-0808 17:00  (Mstów, Sportowa 1)  
13 LKS LOTNIK KOŚCIELEC - GLKS GMINA KŁOMNICE 2020-0808 17:00 (Kościelec, Wolności 93)  
14 GKS UNIA RĘDZINY - KS ORZEŁ KIEDRZYN 2020-0808 17:00 Wapnorud (Rudniki, Dworcowa 18a)
15 LKS ZIELONI ŻARKI - KS PIAST PRZYRÓW 2020-0808 17:00 LKS Zieloni Żarki (Żarki, Steinkellera 3)  
 
Kolejka 4 w dniach 15-08-2020/16-08-2020
16 LKS GROM CYKARZEW - KS PIAST PRZYRÓW 2020-0815 17:00 (Cykarzew Północny, Rumiankowa 96)  
17 KS ORZEŁ KIEDRZYN - LKS ZIELONI ŻARKI 2020-0815 17:00 (Częstochowa, Zakopiańska )  
18 GLKS GMINA KŁOMNICE - GKS UNIA RĘDZINY 2020-0815 17:00 (Kłomnice, Częstochowska 3)  
19 MLKS SPARTA SZCZEKOCINY - LKS LOTNIK KOŚCIELEC 2020-0816 17:00 (Szczekociny, Spacerowa 7)  
20 KS STRADOM CZĘSTOCHOWA - LKS WARTA MSTÓW 2020-0815 17:00 (Częstochowa, Sabinowska 11/23)  
 
Kolejka 5 w dniach 22-08-2020/23-08-2020
21 LKS WARTA MSTÓW - LKS GROM CYKARZEW 2020-0822 17:00 (Mstów, Sportowa 1)  
22 LKS LOTNIK KOŚCIELEC - KS STRADOM CZĘSTOCHOWA 2020-0822 17:00 (Kościelec, Wolności 93)  
23 GKS UNIA RĘDZINY - MLKS SPARTA SZCZEKOCINY 2020-0822 17:00 Wapnorud (Rudniki, Dworcowa 18a) 
24 LKS ZIELONI ŻARKI - GLKS GMINA KŁOMNICE 2020-0822 17:00 LKS Zieloni Żarki (Żarki, Steinkellera 3) 
25 KS PIAST PRZYRÓW - KS ORZEŁ KIEDRZYN 2020-0822 17:00 Brzózki (Przyrów, Częstochowska 7)  


Kolejka 6 w dniach 29-08-2020/30-08-2020
26 LKS GROM CYKARZEW - KS ORZEŁ KIEDRZYN 2020-0829 17:00 (Cykarzew Północny, Rumiankowa 96)
27 GLKS GMINA KŁOMNICE - KS PIAST PRZYRÓW 2020-0829 17:00 (Kłomnice, Częstochowska 3)  
28 MLKS SPARTA SZCZEKOCINY - LKS ZIELONI ŻARKI 2020-0830 17:00  (Szczekociny, Spacerowa 7)  
29 KS STRADOM CZĘSTOCHOWA - GKS UNIA RĘDZINY 2020-0829 17:00 (Częstochowa, Sabinowska 11/23)  
30 LKS WARTA MSTÓW - LKS LOTNIK KOŚCIELEC 2020-0829 17:00 Warta (Mstów, Sportowa 1)  
 
Kolejka 7 w dniach 05-09-2020/06-09-2020
31 LKS LOTNIK KOŚCIELEC - LKS GROM CYKARZEW 2020-0905 16:00 (Kościelec, Wolności 93)  
32 GKS UNIA RĘDZINY - LKS WARTA MSTÓW 2020-0905 16:00 (Rudniki, Dworcowa 18a)  .
33 LKS ZIELONI ŻARKI - KS STRADOM CZĘSTOCHOWA 2020-0905 16:00 (Żarki, Steinkellera 3)  .
34 KS PIAST PRZYRÓW - MLKS SPARTA SZCZEKOCINY 2020-0905 16:00 (Przyrów, Częstochowska 7)  
35 KS ORZEŁ KIEDRZYN - GLKS GMINA KŁOMNICE 2020-0905 16:00 Boisko (Częstochowa, Zakopiańska )  
 
Kolejka 8 w dniach 12-09-2020/13-09-2020
36 LKS GROM CYKARZEW - GLKS GMINA KŁOMNICE 2020-0912 16:00 (Cykarzew Północny, Rumiankowa 96)  
37 MLKS SPARTA SZCZEKOCINY - KS ORZEŁ KIEDRZYN 2020-0913 16:00 (Szczekociny, Spacerowa 7)  
38 KS STRADOM CZĘSTOCHOWA - KS PIAST PRZYRÓW 2020-0912 16:00 K(Częstochowa, Sabinowska 11/23)  
39 LKS WARTA MSTÓW - LKS ZIELONI ŻARKI 2020-0912 16:00 (Mstów, Sportowa 1)  
40 LKS LOTNIK KOŚCIELEC - GKS UNIA RĘDZINY 2020-0912 16:00 (Kościelec, Wolności 93)  
 
Kolejka 9 w dniach 19-09-2020/20-09-2020
41 GKS UNIA RĘDZINY - LKS GROM CYKARZEW 2020-0919 16:00 (Rudniki, Dworcowa 18a) 
42 LKS ZIELONI ŻARKI - LKS LOTNIK KOŚCIELEC 2020-0919 16:00 (Żarki, Steinkellera 3) 
43 KS PIAST PRZYRÓW - LKS WARTA MSTÓW 2020-0919 16:00  (Przyrów, Częstochowska 7)  
44 KS ORZEŁ KIEDRZYN - KS STRADOM CZĘSTOCHOWA  2020-0919 16:00 (Częstochowa, Zakopiańska )  
45 GLKS GMINA KŁOMNICE - MLKS SPARTA SZCZEKOCINY 2020-0919 16:00 (Kłomnice, Częstochowska 3)  


 
Kolejka 10 w dniach 26-09-2020/27-09-2020
46 LKS GROM CYKARZEW - MLKS SPARTA SZCZEKOCINY 2020-0926 16:00 (Cykarzew Północny, Rumiankowa 96)  
47 GLKS GMINA KŁOMNICE - KS STRADOM CZĘSTOCHOWA 2020-0926 16:00 (Kłomnice, Częstochowska 3)  
48 KS ORZEŁ KIEDRZYN - LKS WARTA MSTÓW 2020-0926 16:00 (Częstochowa, Zakopiańska )  
49 KS PIAST PRZYRÓW - LKS LOTNIK KOŚCIELEC 2020-0926 16:00 Brzózki (Przyrów, Częstochowska 7) 
50 LKS ZIELONI ŻARKI - GKS UNIA RĘDZINY 2020-0926 16:00 LKS Zieloni Żarki (Żarki, Steinkellera 3)  
 
Kolejka 11 w dniach 03-10-2020/04-10-2020
51 LKS ZIELONI ŻARKI - LKS GROM CYKARZEW 2020-1003 15:00 (Żarki, Steinkellera 3)  
52 GKS UNIA RĘDZINY - KS PIAST PRZYRÓW 2020-1003 15:00 (Rudniki, Dworcowa 18a)  
53 LKS LOTNIK KOŚCIELEC - KS ORZEŁ KIEDRZYN 2020-1003 15:00 (Kościelec, Wolności 93)  
54 LKS WARTA MSTÓW - GLKS GMINA KŁOMNICE 2020-1003 15:00 Warta (Mstów, Sportowa 1)
55 KS STRADOM CZĘSTOCHOWA - MLKS SPARTA SZCZEKOCINY 2020-1003 15:00 (Częstochowa, Sabinowska 11/23)
 
Kolejka 12 w dniach 10-10-2020/11-10-2020
56 LKS GROM CYKARZEW - KS STRADOM CZĘSTOCHOWA  2020-1010 15:00 (Cykarzew Północny, Rumiankowa 96)  
57 MLKS SPARTA SZCZEKOCINY - LKS WARTA MSTÓW 2020-1011 15:00 (Szczekociny, Spacerowa 7)  
58 GLKS GMINA KŁOMNICE - LKS LOTNIK KOŚCIELEC 2020-1010 15:00 (Kłomnice, Częstochowska 3)  
59 KS ORZEŁ KIEDRZYN - GKS UNIA RĘDZINY 2020-1010 15:00 (Częstochowa, Zakopiańska )  
60 KS PIAST PRZYRÓW - LKS ZIELONI ŻARKI 2020-1010 15:00 Brzózki (Przyrów, Częstochowska 7)  
 
Kolejka 13 w dniach 17-10-2020/18-10-2020
61 KS PIAST PRZYRÓW - LKS GROM CYKARZEW 2020-1017 15:00 (Przyrów, Częstochowska 7) 
62 LKS ZIELONI ŻARKI - KS ORZEŁ KIEDRZYN 2020-1017 15:00 (Żarki, Steinkellera 3) 
63 GKS UNIA RĘDZINY - GLKS GMINA KŁOMNICE 2020-1017 15:00 (Rudniki, Dworcowa 18a)  
64 LKS LOTNIK KOŚCIELEC - MLKS SPARTA SZCZEKOCINY 2020-1017 15:00 (Kościelec, Wolności 93)  
65 LKS WARTA MSTÓW - KS STRADOM CZĘSTOCHOWA 2020-1017 15:00 (Mstów, Sportowa 1)

 
 
Kolejka 14 w dniach 24-10-2020/25-10-2020
66 LKS GROM CYKARZEW - LKS WARTA MSTÓW 2020-1024 15:00 (Cykarzew Północny, Rumiankowa 96)  
67 KS STRADOM CZĘSTOCHOWA - LKS LOTNIK KOŚCIELEC 2020-1024 15:00 (Częstochowa, Sabinowska 11/23)  
68 MLKS SPARTA SZCZEKOCINY - GKS UNIA RĘDZINY 2020-1025 15:00 (Szczekociny, Spacerowa 7)  
69 GLKS GMINA KŁOMNICE - LKS ZIELONI ŻARKI 2020-1024 15:00 (Kłomnice, Częstochowska 3)  
70 KS ORZEŁ KIEDRZYN - KS PIAST PRZYRÓW 2020-1024 15:00 (Częstochowa, Zakopiańska )  
 
Kolejka 15 w dniach 31-10-2020/01-11-2020
71 KS ORZEŁ KIEDRZYN - LKS GROM CYKARZEW 2020-1031 14:00 (Częstochowa, Zakopiańska )  
72 KS PIAST PRZYRÓW - GLKS GMINA KŁOMNICE 2020-1031 14:00 (Przyrów, Częstochowska 7)
73 LKS ZIELONI ŻARKI - MLKS SPARTA SZCZEKOCINY 2020-1031 14:00 (Żarki, Steinkellera 3) 
74 GKS UNIA RĘDZINY - KS STRADOM CZĘSTOCHOWA 2020-1031 14:00 Wapnorud (Rudniki, Dworcowa 18a)  
75 LKS LOTNIK KOŚCIELEC - LKS WARTA MSTÓW 2020-1031 14:00 Boisko Sportowe LKS Lotnik (Kościelec, Wolności 93)  
 
Kolejka 16 w dniach 07-11-2020/08-11-2020
76 LKS GROM CYKARZEW - LKS LOTNIK KOŚCIELEC 2020-1107 14:00 (Cykarzew Północny, Rumiankowa 96)  
77 LKS WARTA MSTÓW - GKS UNIA RĘDZINY 2020-1107 14:00  (Mstów, Sportowa 1)  
78 KS STRADOM CZĘSTOCHOWA - LKS ZIELONI ŻARKI 2020-1107 14:00 (Częstochowa, Sabinowska 11/23)  
79 MLKS SPARTA SZCZEKOCINY - KS PIAST PRZYRÓW 2020-1108 14:00 (Szczekociny, Spacerowa 7)  
80 GLKS GMINA KŁOMNICE - KS ORZEŁ KIEDRZYN 2020-1107 14:00 (Kłomnice, Częstochowska 3)  
 
Kolejka 17 w dniach 14-11-2020/15-11-2020
81 GLKS GMINA KŁOMNICE - LKS GROM CYKARZEW 2020-1114 13:30 (Kłomnice, Częstochowska 3)  
82 KS ORZEŁ KIEDRZYN - MLKS SPARTA SZCZEKOCINY 2020-1114 13:30 (Częstochowa, Zakopiańska )  
83 KS PIAST PRZYRÓW - KS STRADOM CZĘSTOCHOWA 2020-1114 13:30 Brzózki (Przyrów, Częstochowska 7)
84 LKS ZIELONI ŻARKI - LKS WARTA MSTÓW 2020-1114 13:30  (Żarki, Steinkellera 3)  .
85 GKS UNIA RĘDZINY - LKS LOTNIK KOŚCIELEC 2020-1114 13:30 Wapnorud (Rudniki, Dworcowa 18a)  
 
Kolejka 18 w dniach 21-11-2020/22-11-2020
86 LKS GROM CYKARZEW - GKS UNIA RĘDZINY 2020-1121 13:30  (Cykarzew Północny, Rumiankowa 96)  
87 LKS LOTNIK KOŚCIELEC - LKS ZIELONI ŻARKI 2020-1121 13:30 (Kościelec, Wolności 93)  
88 LKS WARTA MSTÓW - KS PIAST PRZYRÓW 2020-1121 13:30 (Mstów, Sportowa 1)  
89 KS STRADOM CZĘSTOCHOWA - KS ORZEŁ KIEDRZYN 2020-1121 13:30 (Częstochowa, Sabinowska 11/23)  
90 MLKS SPARTA SZCZEKOCINY - GLKS GMINA KŁOMNICE 2020-1121 13:30 (Szczekociny, Spacerowa 7)  

źródło: własne / czestochowa.slzpn.pl
foto:
własne

FutbolJuraTV