W hicie pierwsze kolejki Klasy Okręgowej Sosnowiec Cyklon Rogoźnik zremisował przed własną publicznością z Tęczą Błędów obie drużyny marzą o grze w IV Lidze w przyszłym sezonie. Podopieczni Mariusza Grząby prowadzili już  w tym spotkaniu różnicą dwóch bramek jednak nie udało się dowieść cennego zwycięstwa do końca, podopieczni Mateusza Mańdoka wyrównali w końcowych minutach meczu.

25 lipca 2020, 11:00 - Rogoźnik (1go Maja 30)
CYKLON ROGOŹNIK 2:2 TĘCZA BŁĘDÓW
Dudek57, Markowski 97 - Majewski 23, 43

TĘCZA(wyjściowy): Maciejowski - Garczarczyk, Ból, Wilk, Dyrda, Tora, Chrabąszcz, Majewski, Kowalczyk, Głowa, Tylec. 

W spornej sytuacji pod bramką gospodarzy zawodnicy Cyklonu stanęli, piłkę przejął Majewski, który minął bramkarza i strzelił do pustej bramki. (https://lokalnapilka1.futbolowo.pl)

Tęcza wynik otworzyła w spornej sytuacji pod bramką gospodarzy zawodnicy Cyklonu stanęli, piłkę przejął Majewski, który minął bramkarza i strzelił do pustej bramki.  W 43. minucie kapitalnym strzałem popisał się ponownie Majewski i na przerwę z uśmiechami do szatni schodzili goście... Kontaktową bramkę gospodarze zdobyli po około godzinie gry. Po starciu w polu karnym padło dwóch zawodników. Gdy sędzia gwizdnął każda drużyna myślała, że to dla niej. Gwizdek oznaczał rzut karny dla gospodarzy, z czym nie chcieli się zgodzić goście twierdząc, że to ich zawodnik był faulowany. Dużą odwagą psychiczną wykazał się Sebastian Dudek, którego karne na treningach pewno bronił w poprzednim sezonie bramkarz Tęczy Maciejowski, więc to bramkarz Tęczy miał przewagę wiedząc, gdzie może strzelać Dudek. I prawie mu się udało, bo rzucił się w dobrą stronę bramkarz Tęczy. Jednak dojrzałość piłkarska i spokój Dudka pozwolił mu na zdobycie bramki. W siódmej minucie doliczonego czasu, rzut wolny - spod bocznej linii boiska na wysokości pola karnego - wykonywali gospodarze. Dokładną wrzutkę Dudka wykorzystał Markowski, który głową pokonał Maciejowskiego. Tęcza wznowiła od środka i sędzia zakończył spotkanie. Tym razem z uśmiechami na twarzy do szatni schodzili piłkarze Cyklonu...

W siódmej minucie doliczonego czasu, rzut wolny - spod bocznej linii boiska na wysokości pola karnego - wykonywali gospodarze. Dokładną wrzutkę Dudka wykorzystał Markowski, który głową pokonał Maciejowskiego. Tęcza wznowiła od środka i sędzia zakończył spotkanie. Tym razem z uśmiechami na twarzy do szatni schodzili piłkarze Cyklonu... (https://lokalnapilka1.futbolowo.pl)
W 43. minucie kapitalnym strzałem popisał się ponownie Majewski i na przerwę z uśmiechami do szatni schodzili goście... (https://lokalnapilka1.futbolowo.pl)

źródło: LokalnaPilka.pl
foto: 
LokalnaPilka.pl

FutbolJuraTV